(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • European porcelain (25)

Schätzpreis

25 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 25 Los(e)

Franse aardewerk dekseldoos met chinoiserie decor van dames in interieur, voorzien van bronzen montuur, Japonisme, 19e eeuw, h. 39 cm  ...[more]

Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom decor van meisje met harp en jongen, gemerkt: Amstel, circa 1800 (2 x A) ...[more]

Engelse porseleinen mand met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, Worchester, 2e helft 18e eeuw, h. 10, br. 22 cm (A/B) ...[more]

Delfts aardewerk terrine in de vorm van vrucht, gemerkt: De Porceleyne Bijl en bladvormige schotel met onduidelijk merk ...[more]

Hollands porseleinen bord met blauw decorf van bloemguirlandes, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam. 24 cm (A) ...[more]

set van 4 Hollandse porseleinen borden met Imari decor, onderglazuur gemerk: Amstel, circa 1790, diam. 25 cm (2 x Chip) ...[more]

Delftse aardewerk plaquette met polychroom decor van man en vrouw aan rivieroever, 18e eeuw, h. 33, br. 28 cm (gerestaureerd) ...[more]

2 Delfts aardewerk cylindrische apothekerspotten met koperen deksel en geschilderd wapenschild, 18e eeuw, h. 30 - 1 gelijmd - ...[more]

  • 25 Los(e)