Los 554
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)ets, 14 x 26,5, 'Ponte di Rimino', gesigneerd in de plaat l.o.
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)ets, 14 x 26,5, 'Ponte di Rimino', gesigneerd in de plaat l.o. ...[more]
Los 746
Lilith (=pseudoniem Henriëtte van Gasteren) (1964-)cibachrome afdruk, fotografie, 77,5 x 110, 'In
746Lilith (=pseudoniem Henriëtte van Gasteren) (1964-)cibachrome afdruk, fotografie, 77,5 x 110, 'In