(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • Skulpturen (26)

Schätzpreis

26 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 26 Los(e)

'La Joueuse d'osselets', gepatineerd bronzen sculptuur naar klassiek voorbeeld,  Frankrijk, 19e eeuw, h. 29 cm  ...[more]

gestoken eikenhouten beeld met voorstelling van wenende dame met omslagdoek, 17e/18e, h. 137 - op zwart basement - ...[more]

Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 25 cm, l. 67 cm ...[more]

Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma Bergman, circa 1900, h. 43 cm ...[more]

zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 52 cm ...[more]

  • 26 Los(e)