26 Los(e)/Seite
Jeff Koons (1955-)Snowboard met zeefdruk en gemetalliseerd folie, 151 cm hoog x 28 cm breed, 'The
Thaise verguld bronzen sculptuur met voorstelling van Boeddha op lotustroon, 19e eeuw, h. 20 cm
Thaise verguld bronzen sculptuur met voorstelling van Boeddha op lotustroon, 19e eeuw, h. 20 cm ...[more]
ivoren beeldje met voorstelling van beer rustend op ovale voet, 2e helft 19e eeuw, h. 8 cm ...[more]
Charles van Wijk (1875-1917)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van hooiende boerin,
Gerrit van der Veen (1909-2004)gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van Juliana, rustend
Georges van der Straeten (1856-1928)gepatineerde bronzen Art Nouveau buste met voorstelling van
Antoine Louis Barye (1796-1875)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van kat, bij leven
'La Joueuse d'osselets', gepatineerd bronzen sculptuur naar klassiek voorbeeld, Frankrijk, 19e
'La Joueuse d'osselets', gepatineerd bronzen sculptuur naar klassiek voorbeeld, Frankrijk, 19e eeuw, h. 29 cm ...[more]
gestoken eikenhouten beeld met voorstelling van wenende dame met omslagdoek, 17e/18e, h. 137 - op
gestoken eikenhouten beeld met voorstelling van wenende dame met omslagdoek, 17e/18e, h. 137 - op zwart basement - ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van fazant, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 25 cm, l. 67 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van edelhert op rots, toegeschreven aan firma Bergman, circa 1900, h. 43 cm ...[more]
zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman,
zeer grote Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van haan, gemerkt: Bergman, circa 1900, h. 52 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van hen, vermoedelijk Bergmann, circa 1900,
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van hen, vermoedelijk Bergmann, circa 1900, h. 5 cm ...[more]
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van mus, gemerkt: Bergmann, circa 1900, h.
Weense beschilderde bronzen sculptuur met voorstelling van mus, gemerkt: Bergmann, circa 1900, h. 5 cm ...[more]
Bentheimer stenen tuinbeeld met voorstelling van putto met snaarinstrument, 18e eeuw, h. 86
Bentheimer stenen tuinbeeld met voorstelling van putto met snaarinstrument, 18e eeuw, h. 86 ...[more]
gepatineerd bronzen sculptuur op marmeren basement, moeder en kind, gesigneerd A. Reimann, h. 20
gepatineerd bronzen sculptuur op marmeren basement, moeder en kind, gesigneerd A. Reimann, h. 20 ...[more]
Waclaw Szczeblewski (1888-1956)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van fluitende jongen,
gestoken eiken sculptuur met voorstelling van Anna te drieën, naar Gotisch voorbeeld, 19e eeuw, h.
gestoken eiken sculptuur met voorstelling van Anna te drieën, naar Gotisch voorbeeld, 19e eeuw, h. 31 cm ...[more]
Henrik Schotler ( - ), bronzen beeld van een dame met lelie, gesigneerd op de voet, 1e helft 20e
Henrik Schotler ( - ), bronzen beeld van een dame met lelie, gesigneerd op de voet, 1e helft 20e eeuw, h. 40 ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zittende wijsgeer, 19e eeuw, h. 27 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van man en vrouw op stenen voet, gemonogrammeerd T.
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van man en vrouw op stenen voet, gemonogrammeerd T.H.R., h. 17 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van ramskop, h. 14 cm ...[more]
Martha Waijop (1945-)bronzen borstbeeld van prinses Beatrix, gesigneerd en gedatterd '96, h. 50 cm
Martha Waijop (1945-)bronzen borstbeeld van prinses Beatrix, gesigneerd en gedatterd '96, h. 50 cm ...[more]
Peinte, Henri (1845-1912)Franse bronzen sculptuur van boogschutter, getiteld: 'Sarpedon'. h. 32 -
Peinte, Henri (1845-1912)Franse bronzen sculptuur van boogschutter, getiteld: 'Sarpedon'. h. 32 -pees ontbreekt- ...[more]
26 Los(e)/Seite