(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

  • Glass (11)

Schätzpreis

11 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Oberkategorie
  • 11 Los(e)

2 antieke glazen met gegraveerd decor van familliewapen met weegschaal, o.a. gedateerd 1820, h. 16 en 18 cm (2 x A)  ...[more]

set  van 9 slingerglazen op stam voorzien van witte spiraal en klokvormige cuppa met ingesloten luchtbellen, 18 cm. hoog, 18e eeuw ...[more]

2 kristallen kommen met gegraveerd decor van gebouwen in medaillons en florale motieven 19e eeuw, diam, 22 cm (2 x A) ...[more]

6 glazen wijnglazen met geslepen stam en gegraveerde guirlandes, empire periode, circa 1820, h. 12 cm (randschilfers) ...[more]

  • 11 Los(e)