(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

  • Goldene Objekte (15)

Schätzpreis

15 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Oberkategorie
  • 15 Los(e)

14 krt. gouden schakelarmband met gouden Oostenrijkse  dukaat 1915, diameter: 20 mm., totaal gewicht: 18,95 gram ...[more]

14 krt. gouden schakelarmband voorzien van 3 gouden 10 gulden munthangers, anno 1877, 1875 en 1912, totaal gewicht: 53,8 gram ...[more]

14 krt. gouden schakelarmband met 1 munthanger van hoog goudgehalte: Amerikaanse twenty dollars 1895, totaal gewicht: 148 gram ...[more]

antiek 18 krt. gouden oorijzer met bewerkte 'boekjes', meester: jaarletter 1871, breed: 62 mm., gewicht: 80,6 gram ...[more]

stel bewerkte gouden voorhoofdsnaalden met bloem- en bladmotieven, 19e eeuw. breed: 18-6 mm., totaal gewicht: 20 gram  ...[more]

  • 15 Los(e)