- Oberkategorie
4 Los(e)/Seite
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)ets, 14 x 26,5, 'Ponte di Rimino', gesigneerd in de plaat l.o.
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)ets, 14 x 26,5, 'Ponte di Rimino', gesigneerd in de plaat l.o. ...[more]
Pieter Christoffel Wonder (1780-1852)ets, 9 x 8, Zelfportret met hoed, gesigneerd rechtsboven in
Lilith (=pseudoniem Henriëtte van Gasteren) (1964-)cibachrome afdruk, fotografie, 77,5 x 110, 'In
4 Los(e)/Seite