(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

  • Varia (84)

Schätzpreis

84 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Oberkategorie
  • 84 Los(e)

gestoken houten Nat beeld met voorstelling van staande figuur, met resten van beschildering, Birma, 19e eeuw, h. 125 cm. ...[more]

gestoken houten tabaksdoos met bijbelse voorstelling van 'de eerste vis die Petrus ving had een geldstuk in de bek', 18e eeuw, br. 13cm ...[more]

Indonesische Ikat doek, 230 x 230 cm ...[more]

verzilverde metalen processie lantaarn versierd met palmetten en engelenkopjes, 19e eeuw, h. 81 cm -1x glas defect- ...[more]

stel Franse gepatineerde en verguld bronzen 3-lichts empire kandelaars met voorstelling van kariatide op zuil, circa 1815, h. 48 cm ...[more]

empire spiegel,bekroond door gestoken en verguld houten vaas en omlijst door meanderrand, circa 1800, h. 88, br. 52 ...[more]

stel bronzen wandappliques met 2 gebogen armen en versierd met bladmotieven, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 30 cm. -elektrisch ingericht- ...[more]

stel gepatineerde en vergulde bronzen empire kandelaars met voorstelling van toortsdragen putto op zuil, circa 1815, h. 61 cm ...[more]

ronde butlerspiegel in vergulde lijst voorzien van parelrand en bekroond door adelaar, Regency, circa 1815, h. 107 cm ...[more]

Franse vergulde Louis XVI spiegel, bekroond door vaasmotief en guirlandes, met geprofileerde lijst, 18e eeuw, h. 170, br. 64 ...[more]

ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing lijstje, circa 1900, h. 14 cm ...[more]

vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten voet, 18e eeuw, h. 95 cm ...[more]

stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing houder, 19e eeuw, h. 190 cm ...[more]

  • 84 Los(e)