- Oberkategorie
84 Los(e)/Seite
spiegel in vergulde ljst, versierd met getorste zuilen, 19e eeuw, h. 122, br. 55 ...[more]
gestoken houten Nat beeld met voorstelling van staande figuur, met resten van beschildering,
gestoken houten Nat beeld met voorstelling van staande figuur, met resten van beschildering, Birma, 19e eeuw, h. 125 cm. ...[more]
gestoken houten Nat beeld met voorstelling van zittend figuur, Birma, 19e eeuw, h. 65 cm ...[more]
Chinese gestoken ivoren beeldje met voorstelling van man met hert, circa 1920, h. 11 cm ...[more]
grote Chinese spekstenen vaas met decor van bloemen, circa 1900, h. 47 cm (voet gelijmd) ...[more]
vergulde gestoken leeuw met wapenschild van de stad Rotterdam, 18e eeuw, h. 36 cm ...[more]
4 antieke aardewerk bierpullen met tinnen deksel, 18e en 19e eeuw, h. 26 cm (25 cm ...[more]
stel bronzen haardbokken versierd met engelenkopjes, 18e eeuw, h. 31 cm ...[more]
houten scheepsmodel van een botter in mahonie vitrine, 20e eeuw, b. 120 x d. 40 x h. 110 ...[more]
zeer groot scheepsmodel van een 18e eeuws Brits linie schip, l. 240 cm ...[more]
grootformaat houten schaalmodel van een driemaster, l. 150 cm -beschadigingen- ...[more]
Hollands ebbenhouten reiskistje voorzien van opklapbaar bovenblad en lade, 17e eeuw, h. 28, br.
Hollands ebbenhouten reiskistje voorzien van opklapbaar bovenblad en lade, 17e eeuw, h. 28, br. 46, d. 28 ...[more]
Charles Mercié Gantragovergulde bronzen plaquette met inscriptie: 'La Fraternité Des Artistes A
mahonie gefineerde bestekkist versierd met biesintaria, 18e eeuw, h. 34 cm ...[more]
Hollands mahonie theekistje met bronzen handgreep en slotplaat, 18e eeuw, h. 13 cm ...[more]
gestoken houten tabaksdoos met bijbelse voorstelling van 'de eerste vis die Petrus ving had een
gestoken houten tabaksdoos met bijbelse voorstelling van 'de eerste vis die Petrus ving had een geldstuk in de bek', 18e eeuw, br. 13cm ...[more]
stel bronzen wandappliques met opengewerkte wandplaat en gebogen arm voorzien van vetvanger, 17e/18e
stel bronzen wandappliques met opengewerkte wandplaat en gebogen arm voorzien van vetvanger, 17e/18e eeuw, h. 28 cm ...[more]
stel koloniale bronzen schijfkandelaas, 18e eeuw, h. 32 ...[more]
Indonesische Ikat doek, 230 x 230 cm
Indonesische Ikat doek, 230 x 230 cm ...[more]
verzilverde metalen processie lantaarn versierd met palmetten en engelenkopjes, 19e eeuw, h. 81
verzilverde metalen processie lantaarn versierd met palmetten en engelenkopjes, 19e eeuw, h. 81 cm -1x glas defect- ...[more]
stel vergulde bronzen kolomkandelaar versierd met palmetten, 19e eeuw, h. 29 cm -1 kandelaar met
stel vergulde bronzen kolomkandelaar versierd met palmetten, 19e eeuw, h. 29 cm -1 kandelaar met restauratie- ...[more]
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen 3-lichts empire kandelaars met voorstelling van
stel Franse gepatineerde en verguld bronzen 3-lichts empire kandelaars met voorstelling van kariatide op zuil, circa 1815, h. 48 cm ...[more]
Chinees lakpaneel met voorstelling van figuren in landschap, 18e eeuw, 58 x 63 cm, lijst van latere
Chinees lakpaneel met voorstelling van figuren in landschap, 18e eeuw, 58 x 63 cm, lijst van latere datum ...[more]
empire spiegel,bekroond door gestoken en verguld houten vaas en omlijst door meanderrand, circa
empire spiegel,bekroond door gestoken en verguld houten vaas en omlijst door meanderrand, circa 1800, h. 88, br. 52 ...[more]
antieke bronzen vijzel met stamper, voorzien van oren en randschrift Ámor, Vincit, Omnia, anno 1598,
antieke bronzen vijzel met stamper, voorzien van oren en randschrift Ámor, Vincit, Omnia, anno 1598, h. 13 cm ...[more]
2 hoepelvormige verguld bronzen empire appliques versierd met leeuwenmascaron, circa 1820, diam.
2 hoepelvormige verguld bronzen empire appliques versierd met leeuwenmascaron, circa 1820, diam. 15 cm ...[more]
stel hoepelvormige vergulde bronzen empire wandappliques versierd met palmetten, circa 1820, diam.
stel hoepelvormige vergulde bronzen empire wandappliques versierd met palmetten, circa 1820, diam. 17 cm ...[more]
gietijzeren jardinière met decor van acanthusbladeren en leeuwenkoppen -manco's- ...[more]
stel verguld bronzen wandappliques met gebogen armen, afneembare bobèches en versierd met rocailles,
stel bronzen wandappliques met 2 gebogen armen en versierd met bladmotieven, Louis XV-stijl, 19e
stel bronzen wandappliques met 2 gebogen armen en versierd met bladmotieven, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 30 cm. -elektrisch ingericht- ...[more]
rood en geelkoperen tabaksdoos met gegraveerd decor, 2e helft 18e eeuw, l. 17 cm ...[more]
Russische bronzen 4-slags reisikoon met voorstelling van feestdagen, 19e eeuw, h. 16 cm ...[more]
2 ronde dekseldoosje met beschilderde deksel waaronder met landschappelijk decor, toegeschreven
Italiaans beschilderd houten kistje met decor van dame aan kaptafel omgeven door vele figuren en
gestoken houten roerklik met voorstelling van zeepaard, 18e/19e eeuw, l. 52 cm ...[more]
stel gepatineerde en vergulde bronzen empire kandelaars met voorstelling van toortsdragen putto op
stel gepatineerde en vergulde bronzen empire kandelaars met voorstelling van toortsdragen putto op zuil, circa 1815, h. 61 cm ...[more]
gestoken ivoren beeldje met voorstelling van Judith met het hoofd van Holofernes, 19e eeuw, h. 26 cm
gestoken ivoren beeldje met voorstelling van Judith met het hoofd van Holofernes, 19e eeuw, h. 26 cm ...[more]
gestoken ivoren tabaksdoos met decor van ouders met kinderen en deksel bekroond door putti, 19e
gestoken ivoren tabaksdoos met decor van ouders met kinderen en deksel bekroond door putti, 19e eeuw, h. 11 cm ...[more]
Duitse gotische messing offerande kom met decor van Adam & Eva en tekst in guirlande, 16e eeuw,
Duitse gotische messing offerande kom met decor van Adam & Eva en tekst in guirlande, 16e eeuw, diam. 26 cm ...[more]
Duitse gedreven koperen offerbak met decor van engelen, begin 17e eeuw, diam. 25 cm ...[more]
2 Italiaanse bronzen deurkloppers versierd met ramskop, mogelijk Renaissance, 15e/16e eeuw, diam.
2 Italiaanse bronzen deurkloppers versierd met ramskop, mogelijk Renaissance, 15e/16e eeuw, diam. 7 cm ...[more]
ronde butlerspiegel in vergulde lijst voorzien van parelrand en bekroond door adelaar, Regency,
ronde butlerspiegel in vergulde lijst voorzien van parelrand en bekroond door adelaar, Regency, circa 1815, h. 107 cm ...[more]
Franse vergulde Louis XVI spiegel, bekroond door vaasmotief en guirlandes, met geprofileerde
Franse vergulde Louis XVI spiegel, bekroond door vaasmotief en guirlandes, met geprofileerde lijst, 18e eeuw, h. 170, br. 64 ...[more]
roodkoperen wijnkoeler versierd met leeuwenmascarons en rustend op klauwpoten, Louis XIV, circa
roodkoperen wijnkoeler versierd met leeuwenmascarons en rustend op klauwpoten, Louis XIV, circa 1700, br. 42 cm ...[more]
Duitse porseleinen groepje met voorstelling van man en vrouw bij piano, gemerkt: Sitzendorf, h. 19
Duitse porseleinen groepje met voorstelling van man en vrouw bij piano, gemerkt: Sitzendorf, h. 19 cm (B) ...[more]
koperen diamantmaat, gemerkt: Backer, Amsterdam, l. 6 cm ...[more]
stel gestoken houten kandelaars met voorstelling van putto met toorts, h. 40 cm ...[more]
zeldzaam mammoet ivoren kistje met decor van Romeinse figuren, ruiters en goden, voorzien van
gestoken palmhouten Louis XV tabaksdoos met decor van figuren en c-voluten, circa 1750, br. 16 cm
gestoken palmhouten Louis XV tabaksdoos met decor van figuren en c-voluten, circa 1750, br. 16 cm ...[more]
vergulde spiegel met opengewerkte gestoken lijst versierd met bladmotieven, 19e eeuw, h. 102, br. 88
vergulde spiegel met opengewerkte gestoken lijst versierd met bladmotieven, 19e eeuw, h. 102, br. 88 ...[more]
antieke ikoon met voorstelling van Christus, 18e eeuw, h. 35, br. 26 ...[more]
6-armige Franse hanglamp, empire-stijl, 19e eeuw, h. 60 cm ...[more]
stel koperen empire kandelaars op ronde voet, 1e helft 19e eeuw, h. 27 cm ...[more]
stel bronzen appliques in de vorm cherubijnen, 19e eeuw, l. 12 cm ...[more]
antieke bronzen grape op 3 pootjes, voorzien van smeedijzeren hengsel, 17e eeuw, h. 20 cm ...[more]
2 hoepelvormige gepatineerde en verguld bronzen empire wandlusters, circa 1820, diam. 17 cm
2 hoepelvormige gepatineerde en verguld bronzen empire wandlusters, circa 1820, diam. 17 cm ...[more]
ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing
ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing lijstje, circa 1900, h. 14 cm ...[more]
vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten
vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten voet, 18e eeuw, h. 95 cm ...[more]
stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing
stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing houder, 19e eeuw, h. 190 cm ...[more]
84 Los(e)/Seite