- Oberkategorie,
241 Los(e)/Seite
Marinus Johannes Drulman (=pseudoniem M. de Jongere) (1912-1978)doek, 50 x 80, Schepen op de
Henk Dekker (1897-1974)doek, 50 x 70, Katwijker botters op zee, gesigneerd r.o. ...[more]
Ger Langeweg (1891-1970)marouflé, 24,5 x 28, Twee dames aan het strand, gesigneerd r.o. ...[more]
Roger Bertin (1915-2003)doek, 60 x 73, Bedrijvig straatje in Parijs, gesigneerd r.o. ...[more]
navolger Orazio Grevenbroeck (1678-1743)paneel, 27 x 55, Een Mediterraanse kust met zeilschepen en
navolger Orazio Grevenbroeck (1678-1743)paneel, 27 x 55, Een Mediterraanse kust met zeilschepen en handelaars op een steiger ...[more]
Jan van Vuuren (1871-1941)paneel, 37 x 57, Boerenerf, gesigneerd r.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 40 x 60, Ploegende boer, gesigneerd r.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 30,5 x 40,5, Houthakker aan de bosrand, gesigneerd l.o.
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 30,5 x 40,5, Houthakker aan de bosrand, gesigneerd l.o. ...[more]
Piet Zwiers (1907-1965)doek, 60,5 x 80, Giethoorn, gesigneerd l.o. ...[more]
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)paneel, 40 x 50, moedereend met kuikens langs waterkant,
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)paneel, 40 x 50, moedereend met kuikens langs waterkant, gesigneerd l.o. ...[more]
Victor Bauffe (1849-1921)doek, 36 x 55, 'October morgen, Kortenhoef', gesigneerd l.o. ...[more]
Frits Grips (1869-1961)paneel, 16 x 21, Stilleven met aardbeien en bessen, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)doek, 40 x 60, Prinsengracht te Amsterdam, gesigneerd l.o. ...[more]
Eppo Doeve (1907-1981)paneel, 25 x 39, Gezicht op Heusden, gesigneerd en gedateerd r.o. 44 ...[more]
Gerard Drost (1895-1986)doek, 50,5, x 65, Zicht op Burgh-Haamstede, gesigneerd r.o. ...[more]
doek, 24 x 31, Tempel op de Acropolis te Athene, met resten van een signatuur l.o., vermoedelijk
doek, 24 x 31, Tempel op de Acropolis te Athene, met resten van een signatuur l.o., vermoedelijk Paul Tetar van Elven (1823-1896) ...[more]
marouflé, 52 x 68, Recreërende figuren bij buitenplaats, onbekend ...[more]
Séraphin De Vliegher (1806-1948)paneel, 22 x 17, Handwerkend meisje in venster, gesigneerd r.o.
Séraphin De Vliegher (1806-1948)paneel, 22 x 17, Handwerkend meisje in venster, gesigneerd r.o. ...[more]
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)paneel, 13 x 10, Stadsgezicht met figuren, gesigneerd l.o.
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)paneel, 13 x 10, Stadsgezicht met figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
navolger Sir Peter Lely (1618-1680)marouflé, 76 x 64, Portret van een edelman, ter halve lengte, met
navolger Corneille de Lyon (1510-1574)paneel, 25 x 19,5, Portret van een edelman, ter halve lengte, in zwart kostuum en met baret ...[more]
navolger Pieter Bout (1640-1689)doek, 64 x 108, Gezicht op Zwaenseiland vanuit het noordoosten bij
navolger Pieter Bout (1640-1689)doek, 64 x 108, Gezicht op Zwaenseiland vanuit het noordoosten bij Rotterdam ...[more]
doek, 122,5 x 134, Figuren op het boerenerf aan de vaart, onbekend ...[more]
aquarel, 15 x 23, panoramisch zomerlandschap, toegeschreven aan Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897)
aquarel, 15 x 23, panoramisch zomerlandschap, toegeschreven aan Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) ...[more]
aquarel, 21,5 x 32, Rotterdam, onduidelijk gesigneerd l.o., omgeving Jan Weissenbruch, 19de eeuw
aquarel, 21,5 x 32, Rotterdam, onduidelijk gesigneerd l.o., omgeving Jan Weissenbruch, 19de eeuw ...[more]
Harmen Meurs (1891-1964)doek, 60 x 73,5, De boerderij, gesigneerd en gedateerd r.o.1937 ...[more]
Jan Voerman jr (1890-1976)doek, 70 x 50, Waterplanten aan de rand van de plas, niet gesigneerd -door
Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 40,5 x 30,5, Veldboeket, gesigneerd met monogram en gedateerd r.o. 1943
Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 40,5 x 30,5, Veldboeket, gesigneerd met monogram en gedateerd r.o. 1943 ...[more]
Henri le Fauconnier (1881-1945)doek, 110 x 90, Vanitas stilleven, gesigneerd r.o. ...[more]
Cor Noltee (1903-1967)doek, 40 x 30, Amsterdams stadsgezicht met waspotten en elegante dames,
Cor Noltee (1903-1967)doek, 40 x 30, Amsterdams stadsgezicht met waspotten en elegante dames, gesigneerd r.o. ...[more]
Wim Bosma (1902-1985)board, 55 x 37,5, Matroos op het achterdek, gesigneerd en gedateerd l.o. 1936
Wim Bosma (1902-1985)board, 55 x 37,5, Matroos op het achterdek, gesigneerd en gedateerd l.o. 1936 ...[more]
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915)doek, 37 x 50,5, Zomers landschap, niet gesigneerd -herkomst:
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915)doek, 76 x 66, Portret van een oudere vrouw, gesigneerd r.o. -
Alfons Josephus van Dijck (1894-1979)paneel, 29,5 x 34,5, Haven van Veere, gesigneerd en gedateerd
Alfons Josephus van Dijck (1894-1979)paneel, 29,5 x 34,5, Haven van Veere, gesigneerd en gedateerd l.o. 1925 ...[more]
Alfons Josephus van Dijck (1894-1979)paneel, 30 x 35, Zeeuws dorpsgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Frans Klerkx (1952-)paneel, 31 x 17,5, 'Interieur', gesigneerd met monogram en gedateerd rechts
Frans Klerkx (1952-)paneel, 31 x 17,5, 'Interieur', gesigneerd met monogram en gedateerd rechts midden 03 ...[more]
Piet Sebens (1961-)paneel, 38 x 38, Comositie met Japans popje, gesigneerd met initialen en gedateerd rechts midden 05/06 ...[more]
Aad Hofman (1944-)paneel, 30 x 24, 'Opgestapeld', gesigneerd r.o. -herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam- ...[more]
Eugène Brands (1913-2002)gouache, 19 x 27,5, 'Nacht: een compositie', gesigneerd l.o. met initialen,
Hendrik van Steenwijk (1864-1937)marouflé, 29 x 48,5, Strandplezier, gesigneerd r.o. -herkomst:
Hendrik van Steenwijk (1864-1937)marouflé, 29 x 48,5, Strandplezier, gesigneerd r.o. -herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede- ...[more]
Peter Brouwer (1935-2010)doek, 50 x 70, strandvermaak aan Hollandse kust, gesigneerd l.o. ...[more]
Peter Donkersloot (1959-)doek met beschilderde houten lijst, het geheel: 120 x 149,5, Amsterdam,
Peter Donkersloot (1959-)doek met beschilderde houten lijst, het geheel: 120 x 149,5, Amsterdam, niet gesigneerd ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)doek, 60 x 90, Bedrijvige straat in Parijs, gesigneerd l.o. ...[more]
Louis Apol (1850-1936)aquarel, 30 x 44,5, Winterse oever, gesigneerd l.o. ...[more]
Louis Apol (1850-1936)gouache, 17 x 23, Winterlandschap met houtsprokkelaars, gesigneerd l.o.
Louis Apol (1850-1936)gouache, 17 x 23, Winterlandschap met houtsprokkelaars, gesigneerd l.o. ...[more]
Johannes Josephus Hovener (1936-)doek, 50 x 60, Zuid-Hollands kustgezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
aquarel, 40,5 x 58, Zicht op Fort Ehrenbreitstein aan de Rijn bij Koblenz, navolger van Christian
aquarel, 40,5 x 58, Zicht op Fort Ehrenbreitstein aan de Rijn bij Koblenz, navolger van Christian Georg Schütz II (1758-1823) ...[more]
doek, 47,5 x 40, Portret van een admiraal, staande in harnas bij een gordijn, met de ordetekens
paneel, 51 x 41,5, Empire portret van een heer bij secretaire ...[more]
inkttekening, 22 x 18, De Bespotting, naar Sir Anthony van Dyck (1599-1641) ...[more]
Theodoor Soeterik (1810-1883)aquarel, 37 x 53, Bosgezicht met ven, gesigneerd midden onder ...[more]
Johannes Rosierse (1818-1901)paneel, 68,5 x 55, Familie bij lamplicht in interieur, gesigneerd r.o.
Johannes Rosierse (1818-1901)paneel, 68,5 x 55, Familie bij lamplicht in interieur, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Thans (1816-1858)paneel, 42,5 x 33, Avondstemming, gesigneerd en gedateerd r.o. G. Thans (als
Johannes Marius ten Kate (1859-1896)paneel, 25 x 30, Het lossen van de vissersschuiten, gesigneerd
Johannes Marius ten Kate (1859-1896)paneel, 25 x 30, Het lossen van de vissersschuiten, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)olieverf op doek, 32 x 41, Herder met schapen bij schaapskooi, gesigneerd l.o. ...[more]
Simon Andreas Krausz (1760-1825)paneel, 22 x 18, IJsvermaak bij maanlicht, niet gesigneerd ...[more]
Hendrikus van de Sande Bakhuyzen (1795-1860)paneel, 90 x 117, Landschap met herder en vee, gesigneerd l.o. ...[more]
241 Los(e)/Seite