- Oberkategorie,
23 Los(e)/Seite
Amsterdams staand horloge voorzien van noten gefineerde kast bekroond met bronzen hoornblazende
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap en gegraveerde bronzen wijzerplaat, adres: Will
Engels eiken staand horloge met timpaanvormige kap en gegraveerde bronzen wijzerplaat, adres: Will Warin Thirsk, circa 1800, h. 222 cm. ...[more]
zilveren miniatuur staand horloge bekroond door 3 beeldjes in Louis XVI-stijl voorzien van 2 18e
scheepschronometer in mahonie behuising, voorzien van messing cardanische ophanging en verziverde
albasten Louis XVI kolompendule met emaille wijzerplaat en verguld bronzen ornamenten, adres:
albasten Louis XVI kolompendule met emaille wijzerplaat en verguld bronzen ornamenten, adres: Meuron's Comp, circa 1790, h. 54 cm ...[more]
Duitse noten pendule bekroon door gestoken wild met geemaileerde cijfers, Zwarte Woud, 19e eeuw,
Duitse noten pendule bekroon door gestoken wild met geemaileerde cijfers, Zwarte Woud, 19e eeuw, h. 72 ...[more]
Duitse noten staande klok, met rechte geprofileerde kap, de bronzen wijzerplaat geflankeert door
Hollandse mahonie Louis XVI bakbarometer met timpaanvormige kap, verzilverde schaalplaten en
Nederlandse mahonie banjobarometer bekroond door "Swan-neck" met koperen vaas, met verzilverde
Frans reiswekkertje in messing behuizing met emaille wijzerplaat, adres: Beekman Rotterdam, circa
Frans reiswekkertje in messing behuizing met emaille wijzerplaat, adres: Beekman Rotterdam, circa 1900, h. 11 cm ...[more]
Franse palissander kolompendule versierd met intarsia, versierd met verguld bronzen ornamenten,
Franse palissander kolompendule versierd met intarsia, versierd met verguld bronzen ornamenten, circa 1840, h. 46 ...[more]
Franse verguld bronzen pendule, met geemailleerde wijzerplaat en omlijst door c-voluten, Louis XV-
Franse verguld bronzen pendule, met geemailleerde wijzerplaat en omlijst door c-voluten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 39 ...[more]
Nederlandse mahonie gefineerde contra-bakbarometer bekroond door open timpaan versierd met vaas,
Engelse mahonie banjobarometer bekroond door "Swan neck" met vaasje, de kast ingelegd met palm- en
Franse 'carriage clock' in beglaasde bronzen behuizing, voorzien van emaille wijzerplaat en
Zwitsers bureauklokje in messing en zwart marmeren kast, merk: Jaeger Le Coultre, jaren '60, hoogte:
Zwitsers bureauklokje in messing en zwart marmeren kast, merk: Jaeger Le Coultre, jaren '60, hoogte: 12 cm., breed: 8 cm. ...[more]
Nederlandse mahonnie gefineerde contra-bakbarometer met boogvormige kap met tinnen schaalplaten,
Nederlandse mahonie Louis XVI contra bak-barometer bekroond door gestoken vaas met guirlandes,
Weense regulateur in noten kast, bekroond door timpaan en met geemailleerde wijzerplaat, 19e eeuw,
Weense regulateur in noten kast, bekroond door timpaan en met geemailleerde wijzerplaat, 19e eeuw, h. 110 ...[more]
Franse messing lantaarnklok met tinnen cijferring en bekroon door haantje, 18e eeuw, h. 31 cm
Franse messing lantaarnklok met tinnen cijferring en bekroon door haantje, 18e eeuw, h. 31 cm ...[more]
3-delig galvano pendulestel bestaande uit pendule bekroond door sculptuur van dame en stel 5-
23 Los(e)/Seite