- Kategorie,
Los 611
Bram Bogart (1921-2012)aquagravure, 51 x 59, Ruit, gesigneerd r.o. 2005, oplage 49/50- - -29.00 %
611Bram Bogart (1921-2012)aquagravure, 51 x 59, Ruit, gesigneerd r.o. 2005, oplage 49/50- - -29.00 %
Los 640
Rie Cramer (1887-1977)inkt en aquarel op papier, 15 x 14, Baby met engeltje, gesigneerd l.o. -met
640Rie Cramer (1887-1977)inkt en aquarel op papier, 15 x 14, Baby met engeltje, gesigneerd l.o. -met