10 Los(e)/Seite
Delfts aarrdewerk plaquette met polychrome rand en blauw/witte voorstelling van de verschijning
Delfts aardewerk tegeltableau met sepia voorstelling van bloemenvaas en insecten, 18 eeuw, h. 75,
aardewerk plaquette met polychroom decor van een Hollandse stad met vissers, verso gedateerd 1743,
grote blauw/wit aardewerk plaquette met voorstelling van molen bij rivier, gemerkt: Tichelaar,
aardewerk plaquette met decor van figuren voor boerderij, Makkum, eind 19e eeuw, h. 54 cm (B)- - -
Fries aardewerk plaquette met polychroom decor van kerk aan dorpsvaart, gemerkt: Tichelaar,
grote polychroom Makkum aardewerk plaquette met voorstelling van ijsgezicht met arresleden en
10 Los(e)/Seite