453 Los(e)/Seite
Een gevarieerd lot porselein, aardewerk en glaswerk.Diverse condities. A varied lot of porcelain,
Een lot divers Hollands tin. Diverse leeftijden.Diverse condities.A lot of diverse Dutch tin. 18th
Een kavel met vintage fiets onderdelen w.o. een cijferslot, een batterijlamp, een fietstasje enz.A
Een kavel met vintage bureau assecoires. W.o. Een griffeldoos, een bakelieten paperclipdoosje,
Een reisetui met scheerset met daarbij een Rolls Razor Imperial in nieuwstaat in doos. A travel
Een lot divers w.o. een brievenweegschaal, reisikoon, bronzen beeld en diverse kleinoden.A lot of
Een lot koperwerk met o.a 2 ketels, jardiniere, waterkan, kandelaar en koffiemolen.A lot with
Een gevarieerd lot met onder andere porselein, aardewerk, glas en zilver.A diverse lot with, among
Een divers lot met onder andere schaakstukken en een klokje.A diverse lot including a chess game and
Een divers lot met onder andere schaakstukken en een klokje.A diverse lot including a chess game and a clock. ...[more]
Een lot diversen met onder andere bronzen kandelaren, barometer, kraantjeskan.A lot of miscellaneous
Een lot divers Chinees porselein.Diverse kwaliteiten en periodes.A lot with diverse Chinese pottery.
Een lot divers Chinees porselein.Diverse kwaliteiten en periodes.A lot with diverse Chinese pottery. Various qualities and periods. ...[more]
Een lot koper met daarin een appelketel, kroonluchter en kandelaar. 19e eeuw.A lot with copperware
Een lot van 5 diverse schotels en borden.Daaraan toegevoegd 3 tegels mangaan. Allen beschadigd.A lot
Een lot van 8 reeschaafjes. Circa 1900.A lot with 8 diverse wood planes. Approx 1900. ...[more]
Drie ingelijste filmposters "Scareface".Three framed movie posters of "Scareface". ...[more]
Een lot divers koperwerk w.o. een strijkijzer, verfbrander en olielamp.A lot with diverse copperware
Een lot koperwerk w.o. twee kandelaren en een schotel met Adam en Eva in het paradijs. Circa 1900 en
Een lot van diversen miniaturen uit mineraal gesteente.A lot with diverse miniatures from mineral
Een lot van diversen miniaturen uit mineraal gesteente.A lot with diverse miniatures from mineral rocks. ...[more]
Een groot lot diverse landbouwwerktuigen.A large lot consisting of diverse agricultural tools.
Een groot lot diverse landbouwwerktuigen.A large lot consisting of diverse agricultural tools. ...[more]
Een lot van 28 KLM huisjes.A lot with 26 KLM houses. Added a house. ...[more]
Een lot divers aardewerk w.o. een tabakspot en kommen.Diverse kwaliteiten.A lot with diverse
Een lot van 16 Blokker huisjes.A lot with 16 Blokker houses. ...[more]
Lot diversen w.o. een kraantjeskan, kralen buideltas, documentenkist, een koperen strijkbout en
Een lot geëmailleerde metalen keukenobjecten w.o. een broodtrommel, lunchbox en voorraadblikken. A
Een groot lot zgn.: Festival glas. 1956, Kristal Unie Maastricht ontworpen door Max Verboeket.A
Een lot diversen w.o. een weegschaal, bureaulamp en twee prenten.A lot with miscellaneous items
Een lot diversen w.o. een weegschaal, bureaulamp en twee prenten.A lot with miscellaneous items including of a scale and two prints. ...[more]
Een lot verzilverde voorwerpen w.o. onderborden en bestekdelen.A lot with silver-plated items
Een lot verzilverde voorwerpen w.o. onderborden en bestekdelen.A lot with silver-plated items including plates and cutlery. ...[more]
Een verzameling horloges.A collection of watches. ...[more]
Een lot van diverse koperen gewichten.A lot of various copper weights. ...[more]
Een verzameling rekenlinialen.A collection of slide rulers. ...[more]
Een verzameling speeldoosjes gemaakt van polystone en glas.A collection of music boxes made from
Een verzameling speeldoosjes gemaakt van polystone en glas.A collection of music boxes made from Polystone. ...[more]
Een verzameling koperen bellen.A collection copper bells. ...[more]
Een aardewerk vaas met vogelmotieven op floraal decor. Perzië, 1e helft 20e eeuw.Toegevoegd een
Een lot met diverse mineralen en fossielen.A lot with various minerals. ...[more]
Een lot met onder andere een merklap en etsen.A lot with, among other things, a sampler and
Een lot met onder andere een merklap en etsen.A lot with, among other things, a sampler and etchings. ...[more]
Een lot divers porselein en aardewerk.A lot with various porcelain and earthenware. ...[more]
Een lot diverse blikken en verpakkingen.A lot of various tins. ...[more]
Een lot rookattributen.A with with smoking attributes. ...[more]
Een lot van drie wekkers, diverse leeftijden.Niet getest op werking.A lot of three alarm clocks,
Een lot diversen w.o. een lakwerk doosje en zakhorloges.A lot of various objects including a
Een lot diversen w.o. een lakwerk doosje en zakhorloges.A lot of various objects including a lacquerware box and pocket watches. ...[more]
Een lot van drie picturediscs lp's, Vogue. 1e helft 20e eeuw.A lot of three picture discs, Vogue.
Een lot van drie picturediscs lp's, Vogue. 1e helft 20e eeuw.A lot of three picture discs, Vogue. First half of the 20th century. ...[more]
Een lot van twee houten oosterse doosjes.A lot with two wooden oriental boxes. ...[more]
Een gehamerd koperen tabaksdoos met daarbij een eierknipper.Afm. 7,5 x 22 cm.A hammered copper
Een lot divers aardewerk.A lot with various pottery. ...[more]
Een collectie decoratieve Afrikaanse zgn. "Dan" maskers, DRC, 2e helft 20e eeuw, en daarbij een
Een lot van twee kruikjes waarvan een glas en een van aardewerk.Afm. 14 x 11 cm.A lot of two jugs,
Een lot divers aardewerk w.o. De Porceleyne Fles.Diverse kwaliteiten.A lot consisting of diverse
Een lot divers porselein. China, 18e en 19e eeuw.Diverse condities.A lot consisiting of various
Een lot diversen Aziatische voorwerpen w.o. kop en schotels en één terracotta theepot. China en
Een lot van drie cloisonné vaasjes. China, 20e eeuw.Afm. 13 x 6 cm.A lot of three cloisonné vases.
Een lot van drie cloisonné vaasjes. China, 20e eeuw.Afm. 13 x 6 cm.A lot of three cloisonné vases. China, 20th century. Dim. 13 x 6 cm. ...[more]
Een lot van vijf divers porseleinen objecten naar ouder voorbeeld. China, eind 20e eeuw.A lot of
453 Los(e)/Seite