5 Los(e)/Seite
Een Grand-Tour marmeren beeldje van de stervende Galliër naar Michelangelo.Hoofdje gelijmd. Afm.
Een lot ZAMAC beelden op houten sokkel (La Pecheuse). Frankrijk, eind 19e eeuw. H.: 35 cm. Geschatte
Een vruchtenhouten sculptuur van twee wijnrank dragers. Het been van één figuur is gerestaureerd.
Een lot gvan (4) diverse bronzen sculpturen, waaronder een beeld van Corry Ammerlaan. Nederland,
Een marmeren buste van een meisje met bloemenslinger. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.A marble
5 Los(e)/Seite