8 Los(e)/Seite
H.K. 't Hart, 20e eeuw. Vissersschepen bij maanlicht, gesigneerd (rechtsonder), aquarel. Afm. 20 x
Een lot van (3) diverse werken waaronder: Hollandse School, Vier kippen en een haan, onduidelijk
Twee aquarellen waaronder: Tom 't Neven, Polderlandschap, gesigneerd en gedateerd '90 rechtsonder;
Nicolaas Wicart (Utrecht 1748 - 1815). Wandelaars bij een ruïne' en 'Een rivierlandschap met vissers
Kees Bastiaans (Mill 1909 - 1986)Huisje in Frankrijk (?), aquarel. Daarbij een pentekening van een
Cornelis Vreedenburgh (Woerden 1880 - 1946 Laren).Een kerktoren te Laren - een schets. Potlood op
Een handingekleurde tekening voorstellende een veroordeelde die aan de galg ontsnapt. Onduidelijk
8 Los(e)/Seite