5 Los(e)/Seite
Een houten tafelklok, slag-op-bel. Duitsland, 1e helft 20e eeuw. Snijwerk aan de zijkant manco. Afm.
Een verguld bronzen Louis XVI stijl schouwpendule met twee bijpassende kandelabers. Frankrijk,
Een Engelse schouwpendule in eiken kast, Arabische cijferring, slagwerk op gongstaaf.Afm. 47 x 25
A Frisian "staartklok", 20th century. Crowned with turned wood ornaments, struck on gong bars. Meas.
Een comtoise stationsklok, gemerkt Le Printemps, Chantilly in de wijzerplaat, Romeinse cijfers, 2e
5 Los(e)/Seite