Keine Abbildung
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 505 - 1251)

  • (Lose: 1252 - 1697)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Industrieweg 24, BW Klaaswaal, 3286, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)186 746 746

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Art & Antiques (5)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Clocks, Watches & Jewellery (5)
Filter entfernen
5 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 5 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Een houten tafelklok, slag-op-bel. Duitsland, 1e helft 20e eeuw. Snijwerk aan de zijkant manco. Afm. 39 x 13 x 30 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - ...

Een verguld bronzen Louis XVI stijl schouwpendule met twee bijpassende kandelabers. Frankrijk, laat 19e eeuw.De pendule in de vorm van een bloemen...

Een Engelse schouwpendule in eiken kast, Arabische cijferring, slagwerk op gongstaaf.Afm. 47 x 25 x 16 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 40.An Eng...

A Frisian "staartklok", 20th century. Crowned with turned wood ornaments, struck on gong bars. Meas. 100 x 28 x 16 cm. Estimate: € 100 - € 150.Een...

Een comtoise stationsklok, gemerkt Le Printemps, Chantilly in de wijzerplaat, Romeinse cijfers, 2e helft 20e eeuw.Geschatte opbrengst: € 60 - € 80...

Loading...Loading...
  • 5 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose