Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
BW Klaaswaal
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1682 - 2624)

  • (Lose: 2625 - 3533)

  • (Lose: 3534 - 4175)

  • (Lose: 4176 - 4919)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Industrieweg 24, BW Klaaswaal, 3286, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)186 746 746

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Decorative Art (7)
Filter entfernen
7 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 7 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Een glazen tafelset bestaande uit een vaas en een schaal, Moser. Tsjechoslowakije, 20e eeuw.Afm. 16,5 x 10 & 10 x 23 cm. Geschatte opbrengst: € 15...

Wandbord Petrus Regout, transferware, 20e eeuw. Geschatte opbrengst: €30 - €50.Wall plate Petrus Regout, transferware, 20th century. Estimate: €30...

Een kristallen schaal met vergulde messing rand, Moser Karslbad. Tsjechoslowakije, begin 20e eeuw.Afm. 7 x 20 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 2...

Een lot van (2) zogenaamde "Peepshows", voorstellende een groentemarkt en een gezicht op Pavilioen Welgelegen, Haarlem, Hollands, ca. 1860. Gescha...

Een glazen bolvaas gemerkt 'F.H.' - Fritz Heckert Petersdorf met Perzisch decor Jodphur, ca. 1900 (?).Afm. 11,5 x 11,5 cm. Geschatte opbrengst: €5...

Hollandse School, eerste helft 20e eeuw.Zeilschip op het water bij ondergaande zon. Onduidelijk gesigneerd rechtsonder. Olieverf op doek. Afm. 60 ...

Hollandse School, 20e eeuw. Gezicht op een boerenlandschap, een dorpje in het verschiet. Ongesigneerd. Olieverf op doek. Geschatte opbrengst: €20 ...

Loading...Loading...
  • 7 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose