Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

402 Los(e)
  • 402 Los(e)

Los 1

Een ijzeren schatkistje met ingenieuze sluiting. Frankrijk, ca. 1550. Afm. 6 x 8 x 7 cm.

Los 2

Los 3

Los 4

Los 5

Een notenhouten sculptuur op sokkel, van een Piëtà. Zuidelijke Nederlanden, 17e/18e eeuw. H. sculptuur 42 cm.

Los 6

Los 7

Los 8

Los 9

Een bronzen knoopkandelaar. Zuidelijke Nederlanden, 15e eeuw. H. 18,5 cm.

Los 10

Los 11

Een bronzen penkandelaar. Zuidelijke Nederlanden, ca. 1600. H. 48 cm.

Los 12

Een bronzen penkandelaar. Holland, 17e eeuw. H. 27,5 cm.

Los 13

Los 14

Een bronzen knoopkandelaar. Vlaanderen, 16e eeuw. Bodemvondst. H. 20,5 cm.

Los 15

Los 16

Een bronzen mihrab met voorstelling van een poort en een Arabische tekst. Islamitisch, 19e eeuw. Gew. ca. 685 g. Afm. 22 x 17 cm.

Los 17

Een ovaal ivoren miniatuurportet van Shah Jahan en Mumtaz Mahal. India, 19e eeuw. L. 7 cm. H. 5 cm.

Los 18

Twee perzische miniaturen met ruitervoorstelling. 18e/19e eeuw. Afm. 27,5 x 15 cm.

Los 19

Los 20

Los 21

Los 22

Een handgekleurde landkaart van Zeeland door Jacob van Deventer (1505 - 1575). Uitgegeven door Ortelius. Afm. ca. 35 x 48 cm.

Los 23

Los 24

Los 25

Los 26

Los 27

Grote kaart van Zeeland in 36 delen. Oudgekleurd Le Rouge A Paris 1748. In gemarmerde band.

Los 28

Een eikenhouten vierdeurskast met gestoken panelen, met decor van bijbelse voorstellingen. Noord-Nederland, ca. 1650. Afm. 165 x 70 x 212 cm.

Los 29

Een rozenhouten theestoof met twee lakpanelen met chinoiserie decor. Holland, Lodewijk XVI, ca. 1790. H. 50 cm.

Los 30

Een koloniale VOC-scheepskist met koperen beslag en slotplaat. Holland/Batavia, 17e eeuw. Afm. 59 x 96 x 49 cm.

Los 31

Los 32

Een strijkstok. Gesigneerd Voirin. Frankrijk, 19e eeuw.

Los 33

Los 34

Los 35

Los 36

Twee flessen rode wijn, 1974. Château Margaux. Frankrijk, Margaux.

Los 37

Fles rode wijn, 1974. Château Lafite Rothschild. Frankrijk, Pauillac.

Los 38

Fles rode wijn, 1977. Château Mouton Rothschild. Frankrijk, Pauillac.

Los 39

Fles rode wijn, Pètrus 1973. SC du Château Pètrus. Frankrijk, Gironde, Pomerol.

Los 40

Fles rode wijn, Pètrus 1982. SC du Château Pètrus. Frankrijk, Gironde, Pomerol.

Los 41

Een gobelin met voorstelling van 'bergère'. Gemerkt M.R.D. (Manufacture Royale d' Aubusson). Frankrijk, 18e eeuw. Afm. 177 x 142 cm.

Los 42

Een gobelin met voorstelling van de zalving van een koning. Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 232 x 238 cm.

Los 43

Een gobelin fragment met voorstelling van een Romeinse veldheer en officier. Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 220 x 110 cm.

Los 44

Een handgeknoopt perzisch tapijt. Afm. 377 x 295,5 cm.

Los 45

Los 46

Los 47

Een polychroom houten drieluik reisikoon. Rusland, 17e/18e eeuw. Afm. 16 x 12,5 cm.

Los 48

Los 49

Los 50

Een polychroom beschilderde houten tafel met lade, met decor van pijprokende figuren. Hindeloopen, 19e eeuw. Afm. 84,5 x 40,5 x 47,5 cm.

Los 51

Los 52

Een Fries stoelschippertje met beschilderde wijzerplaat en wekkerwerk. 18e eeuw. H. ca. 36,5 cm.

Los 53

Een houten tafelklok met schildpad belijmd uurwerk met acht bellen en bronzen monturen. Engeland, Westminster, 19e eeuw. H. 75 cm.

Los 54

Een eikenhouten tafelklok met regelbaar Westminster slagwerk op vier en acht gongstaven. Engeland, ca. 1900. H. 63,5 cm.

Los 55

Los 56

Los 57

Los 58

Los 59

Los 60

  • 402 Los(e)