Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

  • Ceramics (47)
47 Los(e)

  • 47 Los(e)

Los 206

Een aardewerken schotel en papkom, met decor van een vogel en bloemen. Gedateerd 1616 en 1603. Enkhuizen/Werra. Diam. schotel 23,5 cm.

Los 207

Rood aardewerken kan voorzien van loodglazuur met slibdecoratie. Vlaanderen, vermoedelijk Mechelen, 14e/15e eeuw. H. 13 cm.

Los 208

Een aardewerken bord op drie lobben uitgevoerd in slibtechniek met symbool van afweer. Holland, ca. 1400. Diam. 23,5 cm.

Los 209

Los 210

Een aardewerken zgn. monniksbeker voorzien van polychroom loodglazuur, ca. 1600. Monniksbekers waren bedoeld als pronkdrinkgerei. H. 21,5 cm.

Los 211

Een aardewerken zgn. 'grabbelbakje'. Holland, 17e eeuw. L. ca. 12,5 cm.

Los 212

Een polychroom aardewerken steelpot voorzien van slibdecoratie. Duitsland, Hessen, 17e eeuw. H. 8,5 cm.

Los 213

Een steengoed puntneuskruikje met originele tinnen klep. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 10 cm.

Los 214

Een steengoed puntneuskruik. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 12,5 cm.

Los 215

Een steengoed miniatuur puntneuskruikje. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 5,5 cm.

Los 216

Een steengoed hengselkruik met dubbel oor. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 18 cm.

Los 217

Een paar steengoed narrenfluitjes. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 6 - 7,5 cm.

Los 218

Een steengoed trechterhalsbeker, zgn. drinkuit. Duitsland, Siegburg, 16e eeuw. H. 17 cm.

Los 219

Een steengoed trechterhalsbeker met in reliëf het portret van Pene Lopeulys. Duitsland, Siegburg, 16e eeuw. H. 12,5 cm.

Los 220

Een steengoed eikentakkenkan. Duitsland, Keulen, 16e eeuw. H. 12,5 cm.

Los 221

Een steengoed rozentakkan. Duitsland, Keulen, 16e eeuw. H. 10,5 cm.

Los 222

Een steengoed boerendanskruik met tekst en datering 1597. Duitsland, Raeren, 1597. H. 21,5 cm.

Los 223

Een steengoed baardmankruik met rozet. Duitsland, Frechen, 17e eeuw. H. 24,5 cm.

Los 224

Een steengoed baardmankruik met wapen van Amsterdam. Duitsland, Frechen, 17e eeuw. H. 21,5 cm.

Los 225

Een steengoed baardmankruik met heraldisch medaillon in reliëf. Duitsland, Frechen, ca. 1600. H. 17,5 cm.

Los 226

Een steengoed kruik met tinnen klep en reliëfdecor van apostelen. Duitsland, Raeren/Westerwald, ca. 1600. H. 22 cm.

Los 227

Een crèmekleurige steengoed kan met reliëfdecor van bloemen. Duitsland, Westerwald, 2e helft 17e eeuw. H. 19,5 cm.

Los 228

Een steengoed noppenkan met 19e eeuwse tinnen klep. Duitsland, Raeren/Westerwald, 17e eeuw. Deksel gemerkt J.F. Schutjes 1806-1883. H. 16,5 cm.

Los 229

Een steengoed fopkan met ajour hals. Duitsland, Westerwald, 17e eeuw. H. 18 cm.

Los 230

Een aardewerken Majolica schotel met decor van fabelfiguren en heraldiek. Ongemerkt. Italië, Urbino, 17e eeuw. Diam. 29,5 cm.

Los 231

Een aardewerken Majolica tazza, met decor van fabeldieren en de godin van de oogst. Italië, Urbino, ca. 1600. Diam. 27 cm.

Los 232

Een blauw wit aardewerken plaquette met decor van een lange lijs. Delft, 18e eeuw. H. 29,5 cm.

Los 233

Een polychrome aardewerken plaquette met decor van een landschap. Delft, 18e eeuw. Afm. 26,5 x 26,5 cm.

Los 234

Een polychrome aardewerken plaquette met decor van een boom en bloemen. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 24,5 cm. B. 28,5 cm.

Los 235

Een polychroom aardewerken sculptuur van een papegaai. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 8,5 cm.

Los 236

Een paar polychrome aardewerken dekselpotten met decor van een lange lijs. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 20 cm.

Los 239

Twee paar polychrome aardewerken borden met decor van vogels en bloemen. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.

Los 240

Een paar polychrome aardewerken pannenkoekborden met decor van bloemen en een vogel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22 cm.

Los 241

Los 242

Los 243

Los 244

Een Delfts blauw aardewerken plaquette met decor van figuren aan een tafel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. L. 26 cm.

Los 245

Een blauw wit aardewerken bord, met een Japans decor van bloemen. Gemerkt. Delft, 17e eeuw. Diam. 26,5 cm.

Los 246

Een paar polychrome aardewerken pannenkoekborden met decor van vogels en een tijger. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.

Los 247

Los 248

Een set van 11 polychroom Delfts aardewerken borden met floraal decor. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.

Los 249

Een polychroom Delfts doré aardewerken bord. Gemerkt APK voor De Griekse A. Delft, begin 18e eeuw. Diam. 21,5 cm.

Los 250

Een paar polychroom Delfts aardewerken melkkannen, zgn. apenkannen. Ongemerkt. Delft, 1750-1770. H. 17 cm.

Los 251

Los 252

Los 253

Een Delfts aardewerken bord met blauw chinoiserie decor. Gemerkt 'AK', Adriaen Kocx, Griekse A. Delft, 18e eeuw. Diam. 19 cm.

Los 254

Een polychrome aardewerken plooischotel. Gemerkt met huismerk Nevers of Rouen. Frankrijk, ca. 1650-1700. Diam. 30 cm.

  • 47 Los(e)