Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (54)
54 Los(e)

  • 54 Los(e)

Los 1

Een ijzeren schatkistje met ingenieuze sluiting. Frankrijk, ca. 1550. Afm. 6 x 8 x 7 cm.

Los 2

Los 3

Los 4

Los 5

Een notenhouten sculptuur op sokkel, van een Piëtà. Zuidelijke Nederlanden, 17e/18e eeuw. H. sculptuur 42 cm.

Los 6

Los 15

Los 16

Een bronzen mihrab met voorstelling van een poort en een Arabische tekst. Islamitisch, 19e eeuw. Gew. ca. 685 g. Afm. 22 x 17 cm.

Los 17

Een ovaal ivoren miniatuurportet van Shah Jahan en Mumtaz Mahal. India, 19e eeuw. L. 7 cm. H. 5 cm.

Los 18

Twee perzische miniaturen met ruitervoorstelling. 18e/19e eeuw. Afm. 27,5 x 15 cm.

Los 19

Los 20

Los 21

Los 22

Een handgekleurde landkaart van Zeeland door Jacob van Deventer (1505 - 1575). Uitgegeven door Ortelius. Afm. ca. 35 x 48 cm.

Los 24

Los 26

Los 27

Grote kaart van Zeeland in 36 delen. Oudgekleurd Le Rouge A Paris 1748. In gemarmerde band.

Los 29

Een rozenhouten theestoof met twee lakpanelen met chinoiserie decor. Holland, Lodewijk XVI, ca. 1790. H. 50 cm.

Los 51

Los 59

Los 61

Een zilveren tabaksdoos. Mt. onbekend. Amsterdam, 1725. L. 15 cm.

Los 62

Een tweede gehalte zilveren theebus met parelrand en knop in de vorm van een leeuw. Inclusief sleutel. Mt. onduidelijk. H. 13 cm.

Los 63

Een zilveren suikerlepel. Mt. Johannes B. Feltrup (1761 - 1807). Jl. A 1785. L. 14,5 cm.

Los 64

Een eerste gehalte zilveren kandijbakje. Mt. PE. Amsterdam, Jl. 1768. L. 11,5 cm.

Los 65

Los 66

Los 67

Los 68

Een vierdelig tweede gehalte zilveren theeservies, met knop in de vorm van een leeuw. Mt. P. van der Woude, Sneek. Leeuwarden, 1918.

Los 69

Een BWG zilveren sirihkistje op bolpootjes met gegraveerd oosters decor en sleutel aan ketting. Indonesië, Java, 19e eeuw. Afm. 16 x 11,5 x 7 cm.

Los 70

Een vierkant zilveren cabaret op vier pootjes. Mt. François Hourdoucq. Maastricht, 1766-1768. Tot. gew. ca. 618 g. Afm. 26,5 x 26,5 cm.

Los 71

Los 72

Los 73

Een paar zilveren kandelaren met geribde stam. Mt. J. Schalkwijk. Rotterdam, 1818. H. 27 cm.

Los 74

Een set van twee zilveren koektrommels, waarvan één rond en de ander rechthoekig. Mt. J. Helweg. Amsterdam, 1833. Diam. 12 cm. Afm. 10 x 14,5 cm.

Los 75

Set van zes zilveren messen. De greep met gekroond wapen met wapenhouder in de vorm van een leeuw. Hollands gekeurd, 19e eeuw. L. 20,5 cm.

Los 76

Een eerste gehalte zilveren koffie- en theeservies met bloemreliëf. Sheffield, 1930. Tot. gew. ca. 2411 g. H. 15 - 25 cm.

Los 77

Los 78

Een paar eerste gehalte zilveren sauskommen op drie rocaille voeten. London, 1765. Tot. gew. ca. 968 g. L. 22 cm.

Los 79

Set van 12 zilveren messen. De greep met gekroond wapen met wapenhouder in de vorm van een leeuw. Hollands gekeurd, 19e eeuw. L. 25,5 cm.

Los 80

Een paar driearmige tweede gehalte zilveren kandelabers, met deels fantasiekeuren. Holland, 1917. Tot. gew. ca. 4891 g. H. 57,5 cm.

Los 81

Los 82

Rond zilveren cabaret staande op drie pootjes, rand versierd met parelrand. Mt. Diederik Wilhelm Rethmeijer, Amsterdam. Jl. 1803. Diam. 23 cm.

Los 83

Los 84

Los 85

Los 91

Een stalen polshorloge met datumaanduiding, rubberen band en bewegende diamanten. Chopard, Happy Sport. Incl. originele doos en papieren.

Los 119

Een paar 14-kt gouden bellen met een zaadparel. Axel. Tot. gew. ca. 11,2 g.

Los 130

Een 18-kt witgouden Happy Diamonds armband met een 0,05 ct diamant. Merk Chopard. Incl. certificaat.

Los 187

Los 273

Los 281

Naar Guy Francois (1578 - 1650), 'Kruisweg', niet gesigneerd, olieverf op koper. 17e eeuw. Afm. 30 x 23,5 cm.

Los 308

Anna Koppenol - Lehman (1876-1956) 'Kade in vissersstadje', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 346

Maurice Góth (1873-1944) 'Saint-Tropez', gesigneerd l.o., doek. Afm. 40 x 50 cm.

Los 363

Theo van Hoytema (1863-1917) 'Vogels in maanlicht', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 39,5 x 30 cm.

  • 54 Los(e)