Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

  • Glassware (9)
9 Los(e)

  • 9 Los(e)

Los 255

Los 256

Een glazen bokaal met radgravure decor 'Vivat Allo Een Glas In Vrind Schap'. Holland, 18e eeuw. H. 20 cm.

Los 257

Los 258

Collectie van 24 diverse glazen, waarvan 23 slingerglazen. Holland, 18e eeuw. H. 14,5 - 19 cm.

Los 259

Een set van vier slingerglazen met groene slinger. Holland, 18e eeuw. H. 16,5 - 17 cm.

Los 260

Een glazen vaas met gematteerd decor van gezichten. Ongemerkt. Tsjechië, ca. 1930. H. 27 cm.

Los 261

Een kristallen tazza met reliëfdecor in goudverf van bloemen en pauwenveren. Mogelijk Oostenrijk, Jugendstil, ca. 1910. H. 22,5 cm. Diam. 17 cm.

Los 262

Een glazen schaal met geëtst decor van figuren in goud. Ongemerkt. Tsjechië, ca. 1930. Diam. 39 cm.

Los 263

Een polychrome platelen vaas met twee grepen, met decor van vogels en bloemen. Gemerkt. Rozenburg, Den Haag, ca. 1900. H. 39 cm.

  • 9 Los(e)