Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

  • Watercolours (11)
11 Los(e)

  • 11 Los(e)

Los 276

Hollandse School (18e eeuw) 'Ruïnelandschap', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 17 x 26 cm.

Los 318

Felicien Bobeldijk (1876-1964) 'Oudekerksplein Amsterdam', gesigneerd r.o., twee houtskooltekeningen. Afm. 22 x 24 en 22,5 x 29,5 cm.

Los 329

Hollandse School (19e eeuw) 'De baai van Rio-de-Janeiro en de Stad van die naam', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 24,5 x 37,5 cm.

Los 350

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Matroos', gesigneerd en gedateerd '40 r.o., houtskooltekening. Afm. 65 x 49 cm.

Los 351

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerenjongen', gesigneerd en gedateerd '40 l.o., houtskooltekening. Afm. 63,5 x 48,5 cm.

Los 352

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boer', gesigneerd en gedateerd '40 r.o., houtskooltekening. Afm. 63 x 49 cm.

Los 353

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerin', gesigneerd en gedateerd '40 r.b., houtskooltekening. Afm. 63,5 x 48,5 cm.

Los 369

Jacob Henricus Maris (1837-1899) 'Sijtje Maris', gesigneerd en gedateerd '75 r.o., gemengde techniek. Afm. 47,5 x 39,5 cm.

Los 370

Jacques C. Wagrez (1850-1908) 'Meisje met diadeem', gesigneerd r.b., aquarel. Afm. 23,5 x 16 cm.

Los 371

James Ensor (1860-1949) 'Elias Frise', gesigneerd r.o., ets. Afm. ca. 23,5 x 17,5 cm.

Los 376

  • 11 Los(e)