Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

  • Collectables (36)
36 Los(e)

  • Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 36 Los(e)

Los 7

Los 8

Los 9

Een bronzen knoopkandelaar. Zuidelijke Nederlanden, 15e eeuw. H. 18,5 cm.

Los 10

Los 11

Een bronzen penkandelaar. Zuidelijke Nederlanden, ca. 1600. H. 48 cm.

Los 12

Een bronzen penkandelaar. Holland, 17e eeuw. H. 27,5 cm.

Los 13

Los 14

Een bronzen knoopkandelaar. Vlaanderen, 16e eeuw. Bodemvondst. H. 20,5 cm.

Los 31

Los 32

Een strijkstok. Gesigneerd Voirin. Frankrijk, 19e eeuw.

Los 33

Los 34

Los 45

Los 46

Los 47

Een polychroom houten drieluik reisikoon. Rusland, 17e/18e eeuw. Afm. 16 x 12,5 cm.

Los 48

Los 49

Los 168

Los 169

Montblanc vulpen, Marcel Proust, Limited edition 20927/21000. Met 18-kt geel en witgouden nib. Met boekje, in doos, met buitendoos en karton.

Los 170

Los 171

Montblanc vulpen, Johan sebastian Bach. 18-kt geel- en witgouden nib. Met bladmuziek, boekjes, doos en buitendoos.

Los 172

Montblanc balpen, Johan Sebastian Bach. Met bladmuziek, boekjes, doos en buitendoos.

Los 173

Montblanc vulpen, Qing Dynasty, limited edition No. 1863/2002 met groen jade dop. 18-kt gouden nib. Met boekjes, doos en buitendoos.

Los 174

Los 175

Parker duofold vulpen, 18-kt geel- en witgouden nib. Incl. houten doos.

Los 176

Parker duofold vulpen, 18-kt geel- en witgouden nib.

Los 177

Montblanc vulpen, Meisterstuck '47. In Montblanc reisetui met vullingen. In doos.

Los 178

Een stalen balpen en vulpen. Parker, Sonnet. De vulpen met een 18-kt gouden kroon.

Los 179

Montblanc Starwalker Rosin Blue 9979 balpen. Incl. boekje en foudraal.

Los 180

Montblanc - Greta Garbo Special Edition balpen. Incl. doos, boekje en foudraal.

Los 181

Los 182

Cross vulpen en balpen, Lapis Lazuli. Incl. boekje, vullingen en inktpot in doos.

Los 237

Een blauw wit porseleinen dekselvaas, met decor van bloemen. Ongemerkt. Delft, ca. 1750. Provenance: gekocht bij Bascourt, Antwerpen. H. 42,5 cm.

Los 238

Een paar blauw wit porseleinen vazen met floraal decor. Genummerd. Delft, 17e eeuw. H. 22 cm.

Los 264

Los 265

Een ca. 99-delig polychroom porseleinen servies met floraal decor. Gemerkt. Duitsland, Meissen, 19e eeuw.

  • 36 Los(e)