Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (87)
87 Los(e)

  • Oberkategorie,
  • 87 Los(e)

Los 266

Los 267

Los 268

Hollandse School (17e eeuw) 'Portret van een vrouw', niet gesigneerd, doek. Afm. 54,5 x 48 cm.

Los 269

Los 270

Los 271

Los 272

Hollandse School (19e eeuw) 'Een vrolijk gezelschap', gesigneerd D. Teniers m.o., doek. Afm. 46 x 40,5 cm.

Los 274

Jan Jacobsz. van der Stoffe (1610-1682) Toegeschreven aan, 'Ruiterscène', niet gesigneerd, ca. 1630, doek. Afm. 80,5 x 73,5 cm.

Los 277

Los 278

Europese School (17e/18e eeuw) 'Maria', niet gesigneerd, doek. Afm. 75,5 x 61,5 cm.

Los 279

Los 280

Los 282

Godfrey Kneller (1646-1723) Toegeschreven aan, 'Portret van een man', niet gesigneerd, doek. Afm. 75 x 64 cm.

Los 283

William Gowe Ferguson (1632-1695) Toegeschreven aan, 'Stilleven met dode vogels', gesigneerd Weenix m.o., doek. Afm. 67,5 x 55 cm.

Los 284

Italiaanse School (18e/19e eeuw) 'Madonna', niet gesigneerd, doek. Afm. 152 x 92,5 cm.

Los 285

Europese School (19e eeuw) 'Meisje en dood vogeltje', niet gesigneerd, doek. Afm. 68,5 x 54 cm.

Los 286

Los 287

Prosper Ferey (19e eeuw) Pendanten, 'Herder' en 'Herderin', één gesigneerd en gedateerd 1811, doek. Afm. ca. 55 x 69 cm.

Los 288

Los 289

Los 290

Los 291

Gustaaf Antoon Francois Heyligers (1828-1897) 'De stadsomroeper te Brugge', gesigneerd en gedateerd 1861 r.o., paneel. Afm. 27,5 x 33,5 cm.

Los 292

Andreas Schelfhout (1787-1870) 'Panoramisch landschap met reiziger', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 30,5 x 26 cm.

Los 293

Los 294

Andreas Schelfhout (1787-1870) 'Zomerlandschap', gesigneerd m.o., paneel. Provenance: gekocht bij Libertas Gallery, Brugge. Afm. 33 x 38 cm.

Los 295

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) 'Het laden van de visvangst', gesigneerd en gedateerd 1889 l.o., doek. Afm. 81 x 131 cm.

Los 296

Charles Leickert (1816-1907) 'De visverkoop', gesigneerd en gedateerd '85 r.o., doek. Afm. 62,5 x 100 cm.

Los 297

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) 'Koeien in landschap', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 60 cm.

Los 298

Henri Knip (1819-1897) 'Hollands weidelandschap met koeien', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 299

Henri Knip (1819-1897) 'Herder in het bos', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 300

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) 'Paarden met hooiwagen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 60 cm.

Los 301

Henri Knip (1819-1897) 'Alpenmeer', gesigneerd r.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 302

Henri Knip (1819-1897) 'Winterse boslaan', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 303

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) 'Schelpenvisser aan het strand bij Katwijk', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 26,5 x 36 cm.

Los 304

Verm. Engelse School (19e eeuw) 'Zeegezicht', gesigneerd W.C.S. r.o., doek. Afm. 46 x 81 cm.

Los 305

Frederik Engel (1872-1958) 'Zomermorgen aan de IJssel', gesigneerd en gedateerd '53 l.o., doek. Afm. 41 x 54 cm.

Los 306

Désiré Donny (1798-1861) 'Bomschuiten voor de kust van Katwijk', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 25,5 x 35 cm.

Los 307

Victor Olivier Gilsoul (1867-1939) 'Landschap in de Ardennen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 49 x 74 cm.

Los 309

Philip Sadée (1837-1904) 'Terugkeer van de visafslag', gesigneerd r.o., doek. Afm. 73 x 97 cm.

Los 310

Louis Soonius (1883-1956) 'Strandplezier', gesigneerd en gedateerd 1917 r.o., doek. Afm. 40 x 60 cm.

Los 311

Jan Simon Knikker II (1911-1990) 'Schreierstoren met Sint Nicolaaskerk in het verschiet', gesigneerd l.o., doek. Afm. 36 x 51 cm.

Los 312

Ole Ring (1902-1972) 'Pakhuizen aan de gracht', gesigneerd l.o., doek. Afm. 21 x 31 cm.

Los 313

Frederik Willem Estoppeij (1821-1897) 'De Amsterdamse poort te Haarlem', gesigneerd r.o., doek. Afm. 29 x 36,5 cm.

Los 314

Anton Nicolaas Marie Karssen (1945-2019) 'Rotterdams stadsgezicht met Wijnhaven', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 50 cm.

Los 315

Adriaan Philippus la Riviere (1857-1941) 'Regenachtig Rotterdam met paard en koetsje', gesigneerd l.o., doek. Afm. 35 x 63 cm.

Los 316

Octave Soudan (1872-1948) Pendanten, 'Winters sneeuwlandschap' en 'Vlaams hofje met bloemen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 55 x 65 cm en 50 x 60 cm.

Los 317

Paul von Ravenstein (1854-1938) 'Karlsruhe', gesigneerd en gedateerd 1906 l.o., doek. Afm. 96 x 70 cm.

Los 319

Los 320

Anna Koppenol - Lehman (1876-1956) 'Gracht in Leiden', gesigneerd r.o., doek. Afm. 33 x 23 cm.

Los 321

Charles Paul Gruppe (1860-1940) 'Zeilschip op het strand', gesigneerd r.o., doek. Afm. 48 x 38 cm.

Los 322

Anton Nicolaas Marie Karssen (1945-2019) 'Dorpsgezicht', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 23,5 x 18 cm.

Los 323

Jan Simon Knikker I (1889-1957) 'Stadsgezicht op Oudewater', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 30 cm.

Los 324

Cornelis Koppenol (1865-1946) 'Liggend naakt', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 13,5 x 18 cm.

Los 325

Constant Artz (1870-1951) 'Eendenfamilie aan de waterkant', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 40 x 50 cm.

Los 326

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) 'Tanger', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 28 x 38 cm.

Los 327

Jules Francois Bernard (1884-1942) 'Naakte vrouw op een sofa', gesigneerd en gedateerd 1926 r.o., pastel. Afm. 50 x 65 cm.

Los 328

Los 330

Willy Sluiter (1873-1949) 'Blij weerzien', gesigneerd en 'VD' (Volendam) r.b., aquarel. Afm. 50 x 32,5 cm.

Los 331

Johan Hubert Adams (1899-1970) 'Sedes Sapientae', verso gesigneerd en gedateerd 1966 - 1967, board. Afm. 60 x 50 cm.

Los 332

Geert van Fastenhout (1935-) 'Jolande', gesigneerd en gedateerd '65 l.o., doek. Afm. 90 x 110 cm.

  • 87 Los(e)