No Image
(8 day sale)
library_books Catalogue

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

1069 item(s)
  • 1069 item(s)

Rotan oorfauteuil met wit stoffen kussen ...[more]

Gevlochten rieten planterstoel, Indonesië circa 1920 ...[more]

Stel porseleinen cache-pots met famille verte decor van figuren in interieur en bloemen, China 20e eeuw, h. 32 diam. 37 cm. ...[more]

Houten gestoken beeld van tempelwachter, Burma 18e eeuw, h. 113 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van Ganesha, 20e eeuw, h. 92 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van Thaise prins, h. 93 cm. ...[more]

Stel roodlak aardewerk lampvoeten met beige stoffen kap, h. 60 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van Shiva op lotustroon, h. 85 cm. ...[more]

Mahonie gefineerde Louis XVI-stijl vitrinehoekkastje versierd met bronzen beslag, h. 140 br. 52 d. 32 cm. ...[more]

Vruchtenhouten met roodlak bureau met 5 laden, China, h. 90, br. 127, d. 58 cm. ...[more]

Porseleinen cache-pot met famillie vert decor van paradijsvogels op bloemen, China 20e eeuw, h. 31 diam. 35 cm. ...[more]

Houten sculptuur van geknielde Teppanom beschermengel, gedecoreerd met goudlak en gekleurd glas, Thailand 20e eeuw, h. 97 cm. ...[more]

Vruchtenhouten bed met rijk gestoken roodlak en goudlak decor van bloemen en draken, China, h. 230, br. 245, d. 150 cm. ...[more]

Salontafel met gestoken polychroom front, Indonesië, h. 60 br. 200 d. 85 cm. ...[more]

Chinese zgn. Sjamanenjas, 19e eeuw ...[more]

Mahonie gefineerd Louis XVI-stijl vitrinekastje met gegolfd glazen deur versierd met bronzen beslag, h. 140 x br. 80 x d. 35 cm. ...[more]

4-slags kamerscherm versierd met polychroom decor van bloemen, h. 170 br. 163 cm. ...[more]

Tafellamp op bronzen vaasvoet en houten sokkel met stoffen kap, China, h. 84 cm. ...[more]

Wit met goudlak beschilderde houten vitrinekast, h. 128, br. 75, d. 40 cm. ...[more]

Tapijt, Kerman, 385 x 315 cm. ...[more]

Deels grijs en groen beschilderd houten sculptuur van Sarasvati, Godin van kunst en muziek, met een Vina, 20e eeuw, h. 122 cm. ...[more]

Kunststof gegoten 9-lichts staande lamp gedragen door Moor, h. 196 cm. ...[more]

Mahonie klapbuffet met lade en 2 deuren en 2 etageres in de klep, h. dicht 87, h. open 132, br. 88, d. 48 cm. ...[more]

Porseleinen sang de boeuf vaas met 2 drakengrepen, China 19e eeuw, h. 52 cm. ...[more]

Stel koperen 1-lichts kerkandelaars versierd met reliëf decor, h. 82 cm. ...[more]

Mahonie linnenkast met deels zwart gelakte randen, 2 paneeldeuren en spiegeldeur, h. 200, br. 223, d. 62 cm. ...[more]

Zwart houten kolompendule voorzien van geëmailleerde wijzerplaat en kast met koperen inlegwerk, 2e helft 19e eeuw h.53 cm. ...[more]

Eiken dekenkist met gestoken frontpanelen, h. 62, br. 118, d. 56 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier bank met creme bekleding, 19e eeuw. ...[more]

Handgeknoopt Perzisch tapijt 177 x 112 cm. ...[more]

Mahonie ovale tafel rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 69 br. 125 d. 90 cm. ...[more]

Verguld houten gueridon tafel met guirlanders en gedragen door vrouwenfiguren op hertenpoten, 20e eeuw, h. 117 cm. ...[more]

Tapijt, Hoseinabad 355 x 277 cm. ...[more]

Kristallen 12-lichts hangkroon met pegels (een kaarsmontuur defect) ...[more]

Deels messing 6-lichts zakkroon met pegels. ...[more]

Eiken Barok poortkast met rechte kap en 2 paneeldeuren met gestoken fruitmotieven op bolpoten, 18e eeuw, h. 167, br. 142, d. 68 cm. ...[more]

Mahonie armstoel met gestoken kuif en groene ribstof bekleed, 19e eeuw ...[more]

Mahonie armstoel met gestoken kuif met groene ribstof bekleed, 19e eeuw ...[more]

Tafelklok in noten kast met verzilverde cijferring, maan-aanduiding, adres: Alexander Cumming London, h. 40 cm. ...[more]

Eiken commode met 4 laden, 19e eeuw, h. 100, br. 115, d. 51 cm. ...[more]

Serie van 6 Biedermeier stoelen met gestreepte zitting, 19e eeuw. ...[more]

Mahonie Empire ronde salontafel rustend op driesprant uitlopend in bronzen klauwpoten op wielen, 19e eeuw, h. 53 diam. 103 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier bank met roze velours bekleed, 19e eeuw. ...[more]

  • 1069 item(s)