No Image
(2 day sale)
library_books Catalogue

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

  • Fine Art & Antiques (1935)
1935 item(s)

  • 1935 item(s)

Eiken commode met 4 laden, h. 101, br. 98, d. 48 cm. ...[more]

Eikenhouten kabinet met vijf laden waarboven stel paneeldeuren, Engeland, 19e eeuw, H. 198, B. 135, D. 50 cm. ...[more]

Serie van zes eiken stoelen versierd met bandintarsia en rustend op gecanneleerde pootjes met zwenkwieltjes, circa 1870 ...[more]

Eikenhouten coulissentafel met ovaal blad rustend op poten verbonden door regel, H. 76, Blm. 140 x 100 cm. ...[more]

Kashan carpet, 399 x 287 cm.

Eiken Vicoriaans breistoeltje bekleed met beige stof, 19e eeuw ...[more]

A pair of 2 oak wooden arm chairs, 18th century

6-lights crown decorated with pegs

Mahonie Louis XVI hoekkast met vier deuren onder open fronton met gestoken houten urn, Holland, circa 1800, H. 250, B. 135, D. 65 cm. ...[more]

Serie van acht eiken eetkamerstoelen waarvan twee met armleggers versierd met schelpvormig snijwerk en bekleed met groen velours ...[more]

Carved mahogany couch, 19th century

Kashan carpet 345 x 243 cm.

Mahonie Empire trumeau met onderin een spiegel en afgedekt door grijs ge-aderd marmeren blad, 19e eeuw, h. 92, br. 83, d. 48 cm. ...[more]

Mahogany library staircase/chair

Mahonie Louis Philippe commode met 4 laden onder zwart marmeren blad, ca. 1850, h. 98, br. 128, d. 56 cm. ...[more]

Clubfauteuil bekleed met bruin schapenleer ...[more]

Mahonie kamergemak met roffeldeurtje, 19e eeuw ...[more]

Espphahan carpet, 397 x 290 cm.

Mahogany chair with yellow upholstery

Tabouret bekleed met bruin schapenleer, ...[more]

Set mahonie Empire-stijl herenfauteuil en damesfauteuil bekleed met groene stof, gedecoreerd met gestoken dolfijnen koppen ...[more]

Geel metalen 3-lichts hangkroon met pegels ...[more]

Geel metalen 5-lichts hangkroon met pegels ...[more]

Mahonie Empire penantkastje met gezwart houten zuilen, Holland, 1e kwart 19e eeuw, H. 93, B. 86, D. 46 cm. ...[more]

Mahonie Louis XVI schrijftafeltje met 4 laden onder wit marmeren blad, 18e eeuw, h. 94, br. 63, d. 41 cm. ...[more]

Pair of walnut armchairs with remains of gilding

Mahogany 2 seat sofa

Ardakan carpet, 363 x 290 cm.

Eiken Empire hekjeskabinet afgezet met koperen beslag, Noord-Nederland ca. 1820, h.237 br.164 en d. 57 cm. ...[more]

  • 1935 item(s)