Live Now
AP Diemen (Amsterdam)
Get approved to bid

Sale dates

  • ( Lots: 2001-2242)
  • ( Lots: 501-729)
  • ( Lots: 730-963)
  • ( Lots: 2501-2713)
  • ( Lots: 1-275)
  • ( Lots: 1001-1247)
  • ( Lots: 3001-3270)
  • ( Lots: 1301-1636)
  • ( Lots: 4001-4206)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Auction house details

Creator / Brand

There are 2263 item(s) within this sale
  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 38
Lot 1

.

Lot 2

.

Lot 3

.

Noten gefineerde Chippendale-stijl theecommode met 2 gebogen laden op klauwpoten, h. 69, br. 77, d. 45 cm.

Lot 4

.

Serie van 4 Biedermeier stoelen met ballon rugleuning.

Lot 5

.

Mahonie kledingkast met 2 paneeldeuren en 2 laden, 19e eeuw, h. 212, br. 160, d. 56 cm.

Lot 6

.

Lot 7

.

Mahonie linnenkast met rechte kap en 2 paneeldeuren, h. 231, br. 135, d. 60 cm.

Lot 8

.

Oorfauteuil met bruin lederen bekleding afgezet met koperen siernagels, Engeland.

Lot 9

.

Tapijt, Tabriz 370 x 267 cm. Tabriz carpet 370 x 267 cm.

Lot 10

.

Mahonie Empire bijzettafel op 3-sprant, 19e eeuw, h. 73, diam. 74 cm.

Lot 11

.

Lot 12

.

Mahonie kuipstoeltje, 19e eeuw

Lot 13

.

Lot van 6 mahonie Biedermeier stoelen met blauw velourse zitting, 19e eeuw.

Lot 14

.

Lot van 2 mahonie stoelen, Engeland 19e eeuw

Lot 15

.

Lot 16

.

Mahonie Empire trumeau met grijs marmeren blad (defect), lade en spiegelwand, 19e eeuw, h. 83, br. 76, d. 42 cm.

Lot 17

.

Lot 18

.

Lot 19

.

Lot 20

.

Metalen Hollywood Regency-stijl tafellamp, h. 56 cm.

Lot 21

.

Lot 22

.

Lot 23

.

Tapijt, antieke Sparta 410 x 282 cm. Sparta carpet 410 x 282 cm.

Lot 24

.

Mahonie Biedermeier armfauteuil met gestoken kuif en geborduurde bekleding, 19e eeuw.

Lot 25

.

Hang olielamp met porseleinen reservoir en geëtst glazen windlicht en voorzien van 6-lichts kaarsenhouders

Lot 26

.

Lot 27

.

Serie vann 6 mahonie stoelen met groene zitting.

Lot 28

.

Lot 29

.

Staand horloge in eiken kast met beschilderde wijzerplaat met dag aanduiding, Engeland ca. 1840, h. 243 cm.

Lot 30

.

Armfauteuil bekleed met bruin leer

Lot 31

.

Lot 32

.

Lot 33

.

Eiken miniatuur kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, 19e eeuw, h. 60, br. 53, d. 19 cm.

Lot 34

.

Mahonie Louis XVI commode met 4 laden, Frankrijk ca. 1800, h. 91, br. 103, d. 54 cm. (fineer beschadigd)

Lot 35

.

Koperen 3-lichts Bouillotte lamp met groen metalen kap Boilotte lamp with green metal lampshade

Lot 36

.

Mahonie bijzettafel met deels ingelegde motieven en etage, h. 73, diam. 60 cm. Round mahogany side table

Lot 37

.

Serie van 4 Victoriaanse stoelen met ballon rugleuning, Engeland ca. 1880.

Lot 38

.

Mahonie Empire tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 76, diam. 110 cm.

Lot 39

.

Tapijt, Heriz 125 x 110 cm. ca. 1910 Carpet, Heriz 125 x 110 cm. ca. 1910.

Lot 40

.

Tapijt, Esfahan, 370 x 285 cm. Carpet, Esfahan, 370 x 285 cm.

Lot 41

.

Mahonie breitafeltje onder klep diverse vakken, lade en wolzak op harppoten, 19e eeuw, h. 72, br. 47, d. 36 cm.

Lot 42

.

Lot 43

.

Lot 44

.

Mahonie Victoriaanse breistoel, Engeland ca. 1880.

Lot 45

.

Lot 46

.

Lot 47

.

Kuipstoel bekleed met bruin leer Chair with brown leather

Lot 48

.

Kuipstoel bekleed met bruin leer Chair with brwon leather

Lot 49

.

Lot 50

.

Lot 51

.

Lot 52

.

Mahonie ovale Louis XVI tafel met besteklade op taps toelopende poten, vroeg 19e eeuw, h. 76, br. 96, d. 65 cm.

Lot 53

.

Lederen clubfauteuil afgezet met siernagels

Lot 54

.

Lot 55

.

Lot 56

.

Tapijt, Keshan 350 x 245 cm. Keshan carpet 350 x 245 cm.

Lot 57

.

Mahonie bank met geschulpte leuning en gestreepte bekleding, Zweden 19e eeuw, h. 105, br. 210, d. 70 cm.

Lot 58

.

Lot 59

.

Noten Louis XV-stijl bergere met gebloemde velourse bekleding.

Lot 60

.

Tapijt, Keshan 400 x 284 cm. Keshan carpet 400 x 284 cm.

  • Lots per page
  • 60
  • 120
  • 240
Page of 38