1 item(s)
1 item(s)/page
Lot 803
Bronze figurine standing boy
Bronzen beeldje staand jongetje met pet op zwart marmeren voetstuk, gesigneerd, 20e eeuwse gieting, h. 32,5 cm.
1 item(s)/page