No Image
(6 day sale)
library_books Catalogue

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Asian Art  (288)
288 item(s)

  • 288 item(s)

China, schildering op papier, mogelijk van de hand van Lu Zhenhuan (1886-1976); Berglandschap 94 x 34 cm. [1] ...[more]

China, schildering op zijde; Vogel op een rots 79 x 43 cm. [1] ...[more]

China, schildering op zijde; Figuren 30 x 41 cm. [1] ...[more]

China, schildering op zijde; Man met waaier bij een boom 47 x 55 cm. [1] ...[more]

China, diverse schilderingen [map] ...[more]

China, drie diverse schilderingen [map] ...[more]

China, schildering op papier Figuur [1] ...[more]

China, schildering op papier, 20e eeuw 52 x 35 cm. [1] ...[more]

Vier diverse rolschilderingen [4] ...[more]

China, paar geborduurd zijden fragmenten en rood laqué blikken ovaal dienblad met verguld Chinoiserie decor [3] ...[more]

China, fraai jade cachet, Qing dynastie, bekroond door kylin met twee spelende jonge kylins h. 13 cm. [1] ...[more]

Lot 2959

a 2962 geen lot

a 2962 geen lot ...[more]

China, teakhouten zgn. 'moon gazing chair', ca. 1900, ingelegd met parelmoeren voorstellingen van bloesemtakken en vogels [1] ...[more]

China, paar schilderingen op zijde, laat Qing dynastie; Bloemenvazen [map] ...[more]

China, twaalf schilderingen op 'rijstpapier', ca. 1900, martelingen. In twee gelakt houten lijsten 75 x 13 cm. [2] ...[more]

China, achterglasschildering, 20e eeuw Man en kinderen 90 x 70 cm. [1] ...[more]

China, celadonkleurig jade snijwerk, 19e eeuw; Zotje met perzik in de hand en opgetrokken been l. 9 cm. [1] ...[more]

China, ivoren snijwerk, 19e eeuw; Shou Xing, met perzik in de hand h. 10 cm. [1] ...[more]

China, twee antiek jade kledinghaken l. 14 en 11 cm. [2] ...[more]

China, groen stenen jadeït snijwerk, mogelijk antiek; Gezeten figuur met opgestoken haardracht als ring h. 19 cm. [1] ...[more]

China, dertien glazen en stenen snuifflesjes [13] ...[more]

China, negen glazen en porseleinen snuifflesjes [9] ...[more]

China, twaalf glazen, lakwerk en porseleinen snuifflesjes [12] ...[more]

China, negen glazen en stenen snuifflesjes [9] ...[more]

China, negen houten, stenen en glazen snuifflesjes [9] ...[more]

China, tien glazen, stenen en metalen snuifflesjes [10] ...[more]

China, zeven glazen, stenen en porseleinen snuifflesjes [7] ...[more]

China, negen porseleinen en emaille snuifflesjes [9] ...[more]

China, acht blauw-wit porseleinen snuifflesjes [8] ...[more]

China, diverse snuifflesjes [zkj] ...[more]

China, divers jade, w.o. zilveren speld en armbanden [zkj] ...[more]

China, twee schilderingen, gouaches, 20e eeuw Interieur met vrouwen aan tafel met een Go spel/bij kooi met papegaaien 30 x 40 cm. [2] ...[more]

China, paar cloisonné dekselvazen en paar puntvazen, 20e eeuw, met decor van bloesem op verguld fond h. 17 en 16 cm. [4] ...[more]

China, twee paar cloisonné gemberpotten, 20e eeuw, met decor van bloesem op verguld fond h. 19 cm. [4] ...[more]

China, divers etagère cloisonné, 20e eeuw [ds] ...[more]

China, boomstronk als penseelpot met knoesten h. 14 cm. [1] ...[more]

China, antiek bronzen spiegel, Qing dynastie, met reliëf van landschap met naaldboom en kraanvogels (stukje mist) diam. 10 cm. [1] ...[more]

China, speksteen groep, ca. 1900; Taoïstische god; Shou Xing h. 25 cm. [1] ...[more]

China, zwart laqué kist, 19e eeuw, met fijne vergulde voorstellingen in medaillons. Interieur voor vier bussen 31 x 40, h. 11 cm. [1] ...[more]

  • 288 item(s)