288 item(s)/page
China, schildering op papier, mogelijk van de hand van Lu Zhenhuan (1886-1976); Berglandschap 94 x
China, schildering op papier, mogelijk van de hand van Lu Zhenhuan (1886-1976); Berglandschap 94 x 34 cm. [1] ...[more]
China, paar fragmenten van een rolschildering; Figuren bij een Xihu-rots met boompioenen /Figuren
China, schildering op textiel, gesigneerd Xiugu (19e eeuw); Kraaien in een boom 95 x 35 cm. [1]
China, schildering op textiel, gesigneerd Xiugu (19e eeuw); Kraaien in een boom 95 x 35 cm. [1] ...[more]
China, schildering op zijde; Vogel op een rots 79 x 43 cm. [1] ...[more]
China, schildering op zijde; Figuren 30 x 41 cm. [1] ...[more]
China, schildering op zijde; Man met waaier bij een boom 47 x 55 cm. [1] ...[more]
China, twee schilderingen op papier; Landschap /Landschap met figuren 26 x 23 cm. en diam. 28 cm. [
China, twee schilderingen op papier; Landschap /Landschap met figuren 26 x 23 cm. en diam. 28 cm. [2] ...[more]
China, diverse schilderingen [map]
China, diverse schilderingen [map] ...[more]
China, drie diverse schilderingen [map] ...[more]
China, schildering op papier Figuur [1]
China, schildering op papier Figuur [1] ...[more]
China, schildering op papier, 20e eeuw 52 x 35 cm. [1] ...[more]
Vier diverse rolschilderingen [4]
Vier diverse rolschilderingen [4] ...[more]
China, paar geborduurd zijden fragmenten en rood laqué blikken ovaal dienblad met verguld Chinoiserie decor [3] ...[more]
China, fraai jade cachet, Qing dynastie, bekroond door kylin met twee spelende jonge kylins h. 13
China, fraai jade cachet, Qing dynastie, bekroond door kylin met twee spelende jonge kylins h. 13 cm. [1] ...[more]
China, rood gebeitst houten etagère-rek, met zilverdraad ingelegd br. 56, h. 78 en d. 17 cm. [1]
China, rood gebeitst houten etagère-rek, met zilverdraad ingelegd br. 56, h. 78 en d. 17 cm. [1] ...[more]
China, teakhouten zgn. 'moon gazing chair', ca. 1900, ingelegd met parelmoeren voorstellingen van
China, teakhouten zgn. 'moon gazing chair', ca. 1900, ingelegd met parelmoeren voorstellingen van bloesemtakken en vogels [1] ...[more]
China, paar houten klapstoelen in Ming stijl, zgn. 'jiaoyi' met hoefijzervormige rugleuning, metalen
China, paar rood laqué en verguld houten halfronde wandtafels, 19e eeuw. De bladen ingelegd met
China, paar schilderingen op zijde, laat Qing dynastie; Figuren ca. 40 x 45 cm. [map] ...[more]
China, paar schilderingen op zijde, laat Qing dynastie; Bloemenvazen [map] ...[more]
China, paar rood-verguld houten panelen, 19e eeuw, met fijn gestoken hoog reliëf van figuren in
China, fijn gestoken en opengewerkt verguld houten paneel en klein paneeltje, ca. 1900, met
China, twaalf schilderingen op 'rijstpapier', ca. 1900, martelingen. In twee gelakt houten lijsten
China, twaalf schilderingen op 'rijstpapier', ca. 1900, martelingen. In twee gelakt houten lijsten 75 x 13 cm. [2] ...[more]
China, achterglasschildering, 20e eeuw Man en kinderen 90 x 70 cm. [1] ...[more]
China, paar zilveren strooiers, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw, in vorm van draken. Gemerkt met
China, celadonkleurig jade snijwerk, 19e eeuw; Zotje met perzik in de hand en opgetrokken been l.
China, celadonkleurig jade snijwerk, 19e eeuw; Zotje met perzik in de hand en opgetrokken been l. 9 cm. [1] ...[more]
China, fijn gestoken mahoniehouten sculptuur, 19e eeuw; Figuur op troon, met rood gelakt gezicht
China, antiek stenen Boeddhahoofd met neergeslagen oogopslag en zwart patina h. 21 cm. [1] ...[more]
China, ivoren snijwerk, 19e eeuw; Shou Xing, met perzik in de hand h. 10 cm. [1] ...[more]
China, ivoren snijwerk, 19e eeuw; Liggend figuur met opiumpijp in de hand. Gesigneerd met vier
China, fraai gestoken snijwerk, 19e eeuw; Guanyin, staande met lotusbloem en ketting in de hand,
China, twee bronzen en één gebronsd metalen koro, 19e eeuw, de laatste met deksel bekroond door
Zes stuks Aziatica, w.o. Japans lakwerk schaaltje, gesigneerd (speksteen gelijmd) [4] ...[more]
China, twee antiek jade kledinghaken l. 14 en 11 cm. [2] ...[more]
China, groen stenen jadeït snijwerk, mogelijk antiek; Gezeten figuur met opgestoken haardracht als
China, groen stenen jadeït snijwerk, mogelijk antiek; Gezeten figuur met opgestoken haardracht als ring h. 19 cm. [1] ...[more]
China, dertien glazen en stenen snuifflesjes [13] ...[more]
China, negen glazen en porseleinen snuifflesjes [9] ...[more]
China, twaalf glazen, lakwerk en porseleinen snuifflesjes [12] ...[more]
China, negen glazen en stenen snuifflesjes [9] ...[more]
China, negen houten, stenen en glazen snuifflesjes [9] ...[more]
China, tien glazen, stenen en metalen snuifflesjes [10] ...[more]
China, zeven glazen, stenen en porseleinen snuifflesjes [7] ...[more]
China, negen porseleinen en emaille snuifflesjes [9] ...[more]
China, acht blauw-wit porseleinen snuifflesjes [8] ...[more]
China, diverse snuifflesjes [zkj]
China, diverse snuifflesjes [zkj] ...[more]
China, divers jade, w.o. zilveren speld en armbanden [zkj] ...[more]
China, twee schilderingen, gouaches, 20e eeuw Interieur met vrouwen aan tafel met een Go spel/bij
China, twee schilderingen, gouaches, 20e eeuw Interieur met vrouwen aan tafel met een Go spel/bij kooi met papegaaien 30 x 40 cm. [2] ...[more]
China, blauw cloisonné 'plique-a-jour' kom, 19e eeuw, met rood en groen decor van bloesem op blauw
China, paar cloisonné borden en paar eieren met decor van bloesem op verguld fond [4] ...[more]
China, paar cloisonné dekselvazen en paar puntvazen, 20e eeuw, met decor van bloesem op verguld fond
China, paar cloisonné dekselvazen en paar puntvazen, 20e eeuw, met decor van bloesem op verguld fond h. 17 en 16 cm. [4] ...[more]
China, twee paar cloisonné gemberpotten, 20e eeuw, met decor van bloesem op verguld fond h. 19
China, twee paar cloisonné gemberpotten, 20e eeuw, met decor van bloesem op verguld fond h. 19 cm. [4] ...[more]
China, divers etagère cloisonné, 20e eeuw [ds] ...[more]
China, boomstronk als penseelpot met knoesten h. 14 cm. [1] ...[more]
China, antiek bronzen spiegel, Qing dynastie, met reliëf van landschap met naaldboom en kraanvogels (stukje mist) diam. 10 cm. [1] ...[more]
China, speksteen groep, ca. 1900; Taoïstische god; Shou Xing h. 25 cm. [1] ...[more]
China, zwart laqué kist, 19e eeuw, met fijne vergulde voorstellingen in medaillons. Interieur voor
China, zwart laqué kist, 19e eeuw, met fijne vergulde voorstellingen in medaillons. Interieur voor vier bussen 31 x 40, h. 11 cm. [1] ...[more]
288 item(s)/page