Amsterdam

  • (Lots: 1500-1651)

  • (Lots: 1763-1937)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Porcelain (175)

Creator / Brand

175 item(s)

  • 175 item(s)

China, porselein vormstuk van Guanyin, 20e eeuw; Staande op lotus troon. h. 38 cm [1]

Diverse aardewerk bak en pudding vormen, 18e eeuw; Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [ds]

Lot 1766

Divers;

Divers; w.b. olielamp, albasten silhouet en tole peint soezenmand. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [ds]

Diverse tegels, 18e eeuw; Hierbij twee aardewerk schalen. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [ds]

Lot 1768

Divers,

Divers, w.b. houten paneel met gestoken guirlande en schelpen. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [ds]

Divers keramiek, 20e eeuw; w.o.Zaalberg kom en Arabia kom. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [ds]

Diverse zalfpotten en bodemvondsten, 17e-19e eeuw; Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [ds]

Divers aardewerk, 18e en 19e eeuw; met o.a. fruittest en strooiers Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [ds]

China, collectie famille rose porselein, 20e eeuw, w.o. verschillende kommen en schotel [ds]

China, collectie divers porselein, Wanli period (1573-1619) en later, alle defect [ds]

Diverse aardewerk schalen w.o. Hackwood theepot, suikerpot en roomkan Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [ds]

Vier porseleinen vormstukken, 19e eeuw; w.b. paar fruit en eieren verkopers. h. 14 - 17 cm [4]

Divers Japans leramiek, 19e-20e eeuw; w.o. paar Satsuma vazen en Kutami dekselpot [ds]

China, Blanc de Chine guanyin en wit aardewerk kwispedoor. h. 9-19 cm [2]

Makkum, vier pas vogelkooi tegeltableau, 19e eeuw; IN eikenhouten lijst. h. 28 cm, b. 28 cm [1]

Divers aardewerk en etnografica; houten neksteun, aardewerk schaal en schenkkan

Drie kristallen karaffen en zes geslepen glazen in Rococo stijl. h. 28 - 35 cm [9 in ds]

Divers aardewerk en porselein; ondermeer groep Capo di Monte en inktstellen [ds]

Divers aardewerk en porselein; ondermeer twee borden De Porceleyne Fles en divers serviesgoed [ds]

Divers glaswerk en kristal; ondermeer lepelvaasjes en karaffen [ds]

Divers porselein; Ondermeer, Royal Minton theeservies en dekseldozen, eieren Herend [ds]

Société Céramique, drie delig cremekleurig aardewerk theeservies, Art Deco, ca. 1930; Bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan. [3]

Divers aardewerk, 19e eeuw; w.o. Booths, Regout en Wedgewood. [ds]

De Porceleyne Fles, blauw wit aardewerk dekselvaas; Uitgevoerd met geschilderde decoratie van bloemen en vogels. h. 49 cm [1]

De Porceleyne Fles, blauw wit aardewerk schotel; Uitgevoerd met geschilderde voorstelling van molen in landschap naar Gabriel. Diam. 41 cm [1]

Twee oranje verre Francais schalen en vaasje, Art Nouveau stijl; Een schaal met chip. h. 6,5 - 12,5 cm [3]

Pate verre tafellamp in Art Nouveau stijl, 20e eeuw; Uitgevoerd met decoratie van goudvissen. (kap met chip aan de rand) h. 38 cm, diam. 30 cm [1]

Petrus Regout, wit aardewerk soepterrine, 19e eeuw; Compleet met onderschotel en lepel. h. 31 cm [3]

Samengesteld servies, decor Zwiebelmuster, 20e eeuw; o.a. koppen- en schotels, theepotten, borden, en dekschalen. [4 dzn]

Zes groenglazen roemers, ca. 1900; UItgevoerd met randgravure op de kelk van klavers. h. 12,5 cm [6]

Divers Europees aardewerk en porselein [ds]

Annie Glass, drie glazen geschulpte schalen, ca. 1990; Allen uitgevoerd met vergulde randen. diam. 21 - 44 cm [3]

Divers modern glaswerk; w.o. roze schaal. [ds]

Twee keramiek schalen, 20e eeuw; Beide uitgevoerd met decoratie in pasteltinten. Een schaal gemerkt HN 1985. diam. 26-36 cm [2]

  • 175 item(s)