Auction closed (2 day sale)
Groningen

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 28.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725CT, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31(0)50 5532122

  • Session 1 (13)

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (13)
13 item(s)

  • Sale Section,
  • 13 item(s)

(Kunst) Schilderij, abstracte compositieSchilderij, olieverf op doek, abstracte compositie. Afmetingen: 130x190 cm ...[more]

(Kunst) Schilderij, triptiekTriptiek, gesigneerd Talens (Hein Talens??). Conditie: Goed Afmetingen: 90x80 cm ...[more]

  • 13 item(s)