Auction closed (2 day sale)
Groningen

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 28.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Vechtstraat 45 , Groningen, 9725CT, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31(0)50 5532122

  • Prints (24)
24 item(s)

  • 24 item(s)

(Kunst) Ets Reinder HomanEts van Reinder Homan met voorstelling van bomen. Gedateerd 1998. Conditie: Goed Afmetingen: 16x16 cm ...[more]

(Aziatica) Aziatische prentRevolutionaire prent met musicerend gezelschap. Gesigneerd met rood zegelmerk. Afmetingen: 38x54 cm. ...[more]

(Kunst) Kopergravure naar Peter Paul RubensQuist Et Deus, naar Peter Paul Rubens. Uitvoering Corn Galle Antwerpen. Afmetingen: 60x43 cm. ...[more]

(Kunst) Kunst, Alfons BlommeKunst, Alfonds Blomme ets 'Perugia' Conditie: Weerinwerking Afmetingen: 33x33 cm ...[more]

(Reclame) Folders Transport2x Fongers Groningen, 2x Ford, Burgers fietsen Deventer. Hierbij een fietskaart van Groningen en 2 andere. ...[more]

(Curiosa) WereldkaartWereldkaart in lijst, reproductie. Conditie: Passe partout weerinwerking. Afmetingen: 53 x 37,5 cm. ...[more]

(Curiosa) Plattegrond DelftKaart van Jacob van Deventer 1557, ingelijst, reproductie. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 66 x 44 cm. ...[more]

(Kunst) GrafiekGrafiek, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. Conditie: In goede staat, niet strak in de lijst. Afmetingen: 39 x 48,5 cm. ...[more]

  • 24 item(s)