2 item(s)
- Lots with images only,
2 item(s)/page
Lot 115
Heller, Bert. Alter Mann
Ölfarben auf Pappe, 1947, 400x300, sign., dat.
Lot 293
Sitte, Willi. Ruhender Akt
2 item(s)/page