3 item(s)
- Show only bulk lots,
3 item(s)/page
Gouache, 1982, 170x140, sign., dat., betitelt.
Lot 156
Liebmann, Werner. Moral
Lot 345
Vent, Hans. Stehende
Gouache, auf Papier, 1984, 620x437, sign., dat.
3 item(s)/page