• Home
  • Search Results

Fine art

10 item(s)

Location

Creator / Brand

  • Corneille (10)

Auction Type

  • Live webcast (10)

Country

Auctioneer

  • Primary Category,
  • Creator / Brand,
  • Auction Type
  • 10 item(s)

Corneille (1922-2010) 'Mer du sud' litho, gesign. r.o., '58, 2/12, 28 x 38 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Vogel keramiek, ongesign. ?, 40 x 30 cm. [1]

Corneille (1922-2010) 'La baigneuse au soleil' litho, gesign. r.o., '67, 167/190, 75 x 55 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Groene kat metaal, gesign. r.o., genummerd, 55 x 72 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Vrouw, kat en vogel aquarel, gesign. r.o., '05, 25 x 32,5 cm.

Corneille (1922-2010) Figuur en vogel inkttekening, gesign. r.b., '67, beschadigingen aan het papier, 26,5 x 20 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Serie van vier litho's viermaal litho, gesign., '82, 9/20, 40 x 27 cm. (éénmaal glas defect) [4]