Summer Auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1001-1291)

  • (Lose: 1-22*9)

  • (Lose: 501-841)

  • (Lose: 2001-2278)

  • (Lose: 1501-1765)

  • (Lose: 3001-3213)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1624 Los(e)
  • 1624 Los(e)

Mahonie dressoir met 2 paneeldeuren en 2 laden, Engeland 20e eeuw, h. 93, br. 138, d. 46 cm. ...[more]

Mahonie dressoir met 3 laden en 4 paneeldeuren geflankeerd door pilasters, h. 100, br. 181, d. 62 cm. (achterwand ontbreekt) ...[more]

Lot van 2 armfauteuils bekleed met groen velours, heren en dames model ...[more]

Sparta carpet 410 x 282 cm.Tapijt, antieke Sparta 410 x 282 cm. ...[more]

Teakhouten schommelstoel met gestoken kuif en gevlochten zitting. ...[more]

Gebeitst houten schommelstoel met bruin leer. ...[more]

Noten Regency-stijl tafel met groenleer ingelegd blad op gedraaide poot uitlopend in 3 sprant, h. 74, diam. 142 cm. ...[more]

Mahonie theetafel met lade op gebogen poten uitlopend in bolklauw poten, 19e eeuw, h. 75, br. 76, d. 46 cm. ...[more]

Mahonie chiffoniere met 6 laden met koperen beslag geflankeerd door gedraaide pilaren, 19e eeuw, h. 165, br. 106, d. 49 cm. ...[more]

Serie van 4 Hepplewithe-stijl stoelen met opgewerkte rugleuning. (zittingen sleets) ...[more]

Stel mahonie bijzettafeltjes, w.o. woltafeltje 19e eeuw, h. 72 en h. 73 cm. ...[more]

Hossenabad carpet 405 x 306 cm.Tapijt, Hossenabad 405 x 306 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier armfauteuil met groen velourse bekleding en gestoken kuif, 19e eeuw. ...[more]

Stel van 2 mahonie Biedermeier stoelen met groen velours bekleed, en 2 mahonie Biedermeier stoelen, 19e eeuw. (3x gerestaureerd) ...[more]

Mahonie Biedermeier tafel met geschulpte bladrand op 3 sprant, 19e eeuw, h. 71, diam. 91 cm. ...[more]

Gebeitst noten Louis XV-stijl commode met 3 laden op gebogen poten, h. 69, br. 40, d. 28 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier breistoel met groen velourse bekleding, 19e eeuw. ...[more]

Mahonie commode met 7 laden en ingelegde bies, Engeland 19e eeuw, h. 141, br. 101, d. 47 cm. ...[more]

Mahonie tafel kapspiegel met opbergvak onder klep, Engeland, h. 52, br. 47, d. 20 cm. ...[more]

Noten zwartlak Willem III vlinderbank met rood velourse bekleding, Holland ca. 1880, h. 112, br. 175, d. 60 cm. ...[more]

Mahonie (hang) hoekkastje met 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 101, br. 80, d. 58 cm. ...[more]

Noten Louis XV-stijl damesfauteuil met blauw stoffen bekleding. ...[more]

Mahonie bijzettafel op gebloemde poot uitlopend in 4 sprant, 19e eeuw, h. 63, br. 85, d. 55 cm. ...[more]

Stel Louis XV-stijl fauteuils met blauw velours ...[more]

Crèmelak Louis XV-stijl chaise longue met blauw velourse bekleding, h. 106, br. 200, d. 85 cm. ...[more]

Serie van 3 Biedermeier stoelen met opgewerkte rugleuning, 19e eeuw. ...[more]

Palissander naaicommode met lade en wolzak, 19e eeuw, h. 76, br. 56, d. 40 cm. ...[more]

A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm.Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm. ...[more]

Stel deels witgeschilderde houten piedestalles in Barok-stijl, h. 120 cm. ...[more]

Stel noten armstoelen met groen velours en gestoken leuningen, 19e eeuw. (wieltjes aanwezig) ...[more]

Mahonie salontafel op kolompoot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 52, diam. 103 cm. ...[more]

Palissander tafel op kolompoot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 73, diam. 119 cm. ...[more]

Pair of 2 Empire chairs with yellow lining, 19th centuryStel Gustavia-Empire stoelen met gele bekleding, 2de periode, Zweden 19e eeuw. ...[more]

Keshan carpet 373 x 257 cm.Tapijt, Keshan 373 x 257 cm. ...[more]

Bruinlederen tweezits bank op houten poten, h. 85, br. 130, d. 80 cm. ...[more]

Eiken Dagobert stoel met gestoken wapenschild en lederen zitting. ...[more]

Bruinlederen oorfauteuil met voetenbank. ...[more]

Mahonie Biedermeier bank met geschoren velourse bekleding, gestoken front met bloemmotieven, 19e eeuw, h. 90, br. 200, d. 65 cm. ...[more]

Eiken Sgabello stoel met gestoken rugleuning, Italie 19e eeuw. ...[more]

Bruinlederen clubfauteuil op houten poten. ...[more]

Bruinlederen oorfauteuil met koperen siernagels op houten poten. ...[more]

  • 1624 Los(e)