- Armband- und Taschenuhren (7)
- Asian Art (316)
- Bücher und Graphiken (12)
- Ceramics (77)
- Design (55)
- European porcelain (37)
- Furniture (232)
- Glass (53)
- Goldene Objekte (41)
- Grafiken (8)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (21)
- Lampen (31)
- Paintings Graphics (436)
- Schmuck (199)
- Silber divers (3)
- Silver (335)
- Silver, Jewellery (26)
- Skulpturen (138)
- Spielzeug (35)
- Teppiche (49)
- Uhren (86)
- Varia (213)
2505 Los(e)/Seite
Frans wortelnoten Louis Phillipe bureau met gecontourneerd blad ingelegd met leer, waaronder 9 laden
Hollands eiken Louis XVI kabinet met timpaanvormige kap versierd met vaas en guirlandes, met 2
kroonlamp met 6 gebogen kaarsenhouders en geslepen glazen pegels, empire-stijl, hoogte inclusief
kroonlamp met 6 gebogen kaarsenhouders en geslepen glazen pegels, empire-stijl, hoogte inclusief ketting 100 cm ...[more]
spiegeltje met goudbeschilderde geprofileerde rand en bekroond door een rozet, 19e eeuw, h. 55,
spiegeltje met goudbeschilderde geprofileerde rand en bekroond door een rozet, 19e eeuw, h. 55, br. 32 ...[more]
Engelse eiken dekenkist met gestoken bloemmotieven, 19e eeuw, h. 80 br. 120 d. 50 ...[more]
Engelse mahonie bibliotheek-fauteuil bekleed met groen leer en afgezet met geelkoperen siernagels,
Engelse mahonie bibliotheek-fauteuil bekleed met groen leer en afgezet met geelkoperen siernagels, 2e helft 19e eeuw ...[more]
antiek Gharje tapijt 185 x 165 ...[more]
geborduurd kleed gemerkt: Ralph Lauren 279 x 179 ...[more]
2 geborduurde kleden, o.a. gemerkt: Ralph Lauren ...[more]
Zwitserse mahonie neo-gotische stoel met stoffen bekleding, rustend op gedraaide poten, gemerkt:
Zwitserse mahonie neo-gotische stoel met stoffen bekleding, rustend op gedraaide poten, gemerkt: Lavanchy Lausanne, 19e eeuw, h. 87 ...[more]
eiken kist met ruitvormige ornamenten in het front, 18e eeuw, h. 59, br. 106, d. 39 ...[more]
kastanjehouten sidetable met 3 laden rustend op gedraaide poten verbonden door een H-regel, deels
Hollandse noten barok kussenkast met geprofileerde kap, met 2 deuren opgehoogd met kussens en
Hollandse wortelnoten gefineerde Louis XV commode met gecontourneerde rand en Haags gebogen front
Italiaanse vruchtenhouten renaissance commode, met 4 laden geflankeerd door gestoken putti met
Italiaanse rijkgestoken vruchtenhouten bruidskist, de deksel versierd met strijdtafereel omlijst
Hollandse mahonie burger empire trumeau met opklapbaar blad en rustend op gebogen zuilen, circa
Hollandse mahonie burger empire trumeau met opklapbaar blad en rustend op gebogen zuilen, circa 1830, h. 87, br. 91, d. 47 ...[more]
Engelse mahonie commode met 4 laden in het rechte front en versierd met bronzen grepen, 19e eeuw, h.
Engelse mahonie commode met 4 laden in het rechte front en versierd met bronzen grepen, 19e eeuw, h. 92, br. 108, d. 50 ...[more]
mahonie Empire hoekkast bekroond door galerijrand, met 4 paneeldeuren ingelegd met messing biezen,
Hollands mahonie Louis XV cilinderbureau met gebogen schrijfklep waaronder gebombeerd front met 3
eiken portemanteau met geprofileerde fries, versierd met gestoken mascarons en ranken, rustend op
Engels mahonie ladenkast met 5 laden en voorzien van bronzen grepen, rustend op bracket poten,
Engels mahonie ladenkast met 5 laden en voorzien van bronzen grepen, rustend op bracket poten, 19e eeuw, h. 106, br. 96, d. 43 ...[more]
eiken en esdoorwortel gefineerd damesbureau met 2 laden, schuingeplaatste schrijfklep waaronder lade
mahonie biedermeier gueridon met rond blad en gecanneleerde stam, 19e eeuw, h. 70, diam. 25 ...[more]
beschilderde hangvitrine met gebogen kap, beglaasde deur en gestoken zijden, 18e/19e eeuw, h. 87,
beschilderde hangvitrine met gebogen kap, beglaasde deur en gestoken zijden, 18e/19e eeuw, h. 87, br. 92 ...[more]
palissander- en satijnhout gefineerd bureau met schuingeplaatste klep waarachter een nest van vakken
eiken barok kabinet op voet met een rechte kap en 2 paneeldeuren waaronder 2 naast elkaar geplaatste
mahonie Louis XVI klapbuffet met opklapbaar blad, waaronder 3 laden en 2 jaloeziedeuren in het
mahonie Louis XVI buffet met recht front waarin lade en stel jaloeziedeurtjes, laatste kwart 18e
mahonie Louis XVI buffet met recht front waarin lade en stel jaloeziedeurtjes, laatste kwart 18e eeuw, h. 84, br. 85, d. 35 ...[more]
3-delige Chinese gebeitst zachthouten vitrine met 4 beglaasde deurtjes, omlijst door gestoken en
Schotse Victoriaanse mahonie secretaire met schuingeplaatste schrijfklep en recht front waarin 3
zijde tapijt met Qhoum motief 416 x 297 ...[more]
robuuste grenen tafel rustend op gedraaide poten verbonden door een H-regel, 19e eeuw, h. 77,
robuuste grenen tafel rustend op gedraaide poten verbonden door een H-regel, 19e eeuw, h. 77, bladmaat: 225 x 98 ...[more]
Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 65,
Engelse eiken gatelegtafel met opklapbare zijden en rustend op gedraaide poten, 18e eeuw, h. 65, bladmaat uitgeklapt: 123 x 91 ...[more]
klein tafelklokje in gezwarte houten kast, voorzien van messing wijzerplaat en verzilverde cijferring, in 18e eeuwse stijl, h. 30 cm ...[more]
3-delige laqué mimiset versierd met decor van vogels en bloemen, opgehoogd met goudbeschildering,
3-delige laqué mimiset versierd met decor van vogels en bloemen, opgehoogd met goudbeschildering, 19e eeuw ...[more]
Hollandse mahonie empire trumeau met marmeren blad, rustend op ronde zuilen met bronzen kapitelen,
Hollandse mahonie empire trumeau met marmeren blad, rustend op ronde zuilen met bronzen kapitelen, circa 1810, h. 82, br. 54, d. 33 ...[more]
set van 6 Hollandse iepen Louis XVI stoelen met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde poten,
set van 6 Hollandse iepen Louis XVI stoelen met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde poten, bekleed met groene velours, 18e eeuw ...[more]
palissander biedermeier tafel met rond blad, rustend op balustervormige zuil op basement met bolpoten, ca 1840, h. 75 diam. 118 ...[more]
Hollandse mahonie Louis XVI wandtafel met halfrond blad bekroond door koperen galerijrand en rustend
mahonie Louis XVI tafel met uitschuifbaar blad, rustend op tapstoelopende poten, deels 18e eeuws, h.
noten Louis XVI armstoel met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde tapstoelopende poten, 18e
noten Louis XVI armstoel met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde tapstoelopende poten, 18e eeuw ...[more]
mahonie biedermeier trumeau met gecontourneerd blad en gebogen zuilen, rustend op klauwpoten, 19e
mahonie biedermeier trumeau met gecontourneerd blad en gebogen zuilen, rustend op klauwpoten, 19e eeuw, h. 82 br. 54 d. 35 ...[more]
Hollands noten ladenkastje met gecontourneerd blad waaronder 4 laden met messing beslag, rustend
Franse rozenhout gefineerd kastje met uittrekbaar scherm, schrijflade en 2 laden, ingelegd met
2505 Los(e)/Seite