- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
Engelse eiken George III hoekkast met geprofileerde kap, 2 deuren en een lade geflankeerd door
Hollandse noten linnenpers met 2 laden en een paneeldeur, rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 192, br.
Hollandse noten linnenpers met 2 laden en een paneeldeur, rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 192, br. 87 ...[more]
Hollandse eiken renaissance beeldenkast met gestoken fries waarin hoornen des overvloeds en figuren,
Hollands eiken en palissander barok kussenkastje met rechte kap, 2 deuren opgehoogd met kussens
eiken geldkist met 2 smeedijzeren sloten en smeedijzeren hengsels aan de zijden, 17e eeuw, h. 35
eiken geldkist met 2 smeedijzeren sloten en smeedijzeren hengsels aan de zijden, 17e eeuw, h. 35 ...[more]
Franse eiken kast met boogvormige kap en 2 deuren versierd met panelen, geflankeerd door gestoken
Hollandse mahonie gefineerde empire chiffonière met 6 laden voorzien van koperen beslag, versierd
Hollands mahonie Louis XVI kabinet met timpaanvormige kap waarin gestoken vaas, met recht front
Hollands mahonie Louis XVI kabinet bekroond door opengeweerkte galerijrand, met recht front waarin 2
Spaanse getoogde vruchtenhouten deur met smeedijzeren vergrendeling, nagels en bijbehorende muurankers, 16e eeuw, h. 198 x 112 cm ...[more]
eiken kast met boogvormige kap, 2 paneeldeuren versierd met gestoken bladmotieven en stermotief, 2
Luikse noten Louis XV commode, met onder het gecontourneerde bovenblad 4 laden met bronzen grepen in
eiken kastje met 1 deur, versierd met gestoken panelen en rustend op verhoogde voet, 19e eeuw, h.
eiken kastje met 1 deur, versierd met gestoken panelen en rustend op verhoogde voet, 19e eeuw, h. 167, br. 88, d. 46 ...[more]
eiken bakerstoel met rechte rug bekroond door gecontourneerde regel, ingezet met vruchtenhouten
Schotse mahonie Victoriaanse sofa met geprofileerde rechte rug en gebogen armleggers, rustend op
Schotse mahonie Victoriaanse sofa met geprofileerde rechte rug en gebogen armleggers, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, br. 200 cm. ...[more]
kersen sidetable met 2 lades, rustend op verhoogde voet verbonden door een etagère, h. 75, br.
kersen sidetable met 2 lades, rustend op verhoogde voet verbonden door een etagère, h. 75, br. 120, d. 40 ...[more]
3 bij elkaar passende kersen boekenkasten met deurtjes en lade in de onderkast, h. 224, br. 96, 96
3 bij elkaar passende kersen boekenkasten met deurtjes en lade in de onderkast, h. 224, br. 96, 96 en 92 -naar antiek voorbeeld- ...[more]
eiken dossierkast met jalouziedeur en 2 rechte deurtjes, circa 1900, h. 156, br. 114, d. 46 ...[more]
eiken kerkbankje, de zijden versierd met neogotische panelen, met bergruimte onder de opklapbare
eiken kerkbankje, de zijden versierd met neogotische panelen, met bergruimte onder de opklapbare zitting, circa 1900, br. 123 ...[more]
Hollandse mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad en rustend op sluierpoot,
kleine mahonie commode met opstand waarin een uitklapbaar buffetrek, in het rechte front lade,
mahonie gefineerde kledingkast met rechte kap, 1 spiegeldeur en een lade onderin, versierd met
set van 6 Engelse iepen en vruchtenhouten spindlebackstoelen met gespijlde rug en bekleed met biezen
set van 6 Engelse iepen en vruchtenhouten spindlebackstoelen met gespijlde rug en bekleed met biezen zitting, 19e eeuw ...[more]
Engelse noten till top tafel met opklapbaar rond blad, rustend op gedraaide poot, 19e eeuw, 71,
Engelse noten till top tafel met opklapbaar rond blad, rustend op gedraaide poot, 19e eeuw, 71, diam. 71 ...[more]
smeedijzeren console met zwartmarmeren blad met gecontourneerde rand, rustend op gebogen poten en
beschilderde en vergulde houten schildersezel versierd met ranken en rustend op gestileerde dolfijnen, empire-stijl, h. 210 ...[more]
Hollandse mahonie biedermeier coulissentafel met uitschuifbaar rond blad, rustend op vierkante
set van 6 Hollandse mahonie Willem III stoelen bekroond door gestoken fruitmotief en rustend op
set van 6 Hollandse mahonie Willem III stoelen bekroond door gestoken fruitmotief en rustend op gebogen poten, circa 1870 ...[more]
Holland mahonie Louis XVI tafeltje met opklapbare zijden, lade in de terugspringende fries en
mahonie empire secretaire bekroond door koperen galerijrand, met lade en rechte schrijfklep,
Franse mahonie empire tafel met rond marmeren blad rustend op 3 ronde zuilen met bronzen kapitelen
Frans empire trumeau met gespiegelde achterwand en natuurstenen blad gedragen door 2 Hernes met
Amsterdams staand horloge met gestoken kuif en ajour gewerkte kap, de verzilverde cijferring met
Hollands wortelnoten gefineerd Louis XV kabinet met oplopende kap bekroond door cartouche, waaronder
blauw en goudkleurig beschilderd eiken laktafeltje, met onder het gecontourneerde blad 1 lade,
grote beschilderde tafel met vergulding grijs gemarmerd houten blad, rustend op poten verbonden door
stel witbeschilderde wandconsoles met marmeren blad en gestoken decor van cartouche, ranken en c-
stel witbeschilderde bankjes bekleed met velours, versierd met gestoken rozetten en rustend op
royale kristallen zakkroon versierd met verguld bronze mascarons, strikmotieven en guirlandes, circa
royale spiegel omlijst door gestoken en vergulde gestoken eikenblad motieven met gecanneleerde bies,
royale spiegel omlijst door gestoken en vergulde gestoken eikenblad motieven met gecanneleerde bies, 1e helft 19e eeuw, h. 260, br. 70 ...[more]
Franse empire mahonie console met witmarmeren blad en fries met verguld bronzen beslag van een
Duits kersen gefineerd bureau, met gebogen zijden en gecontourneerde schrijfklep waarachter vakken
rozenhout gefineerde Franse commode met marmeren blad en 2 laden versierd met maquetterie van
1223 Los(e)/Seite